fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Об’єм перевезень зерна автомобілями в G.R. Agro виріс у 1,5 рази

23/ 12/ 2021
  З початку сезону 2021/22 G.R. Agro перевезла автотранспортом 150 тисяч тонн зерна. Щодо минулого року автоперевезення зерна зросли у 1,5 раза. Зі зростанням частки перевезень автотранспортом у компанії змушені були звертатися до сторонніх підрядників. «Обсяги вантажоперевезень у бік портів зросли. У звязку із цим відділ логістики G.R. Agro змушений закривати контракти не лише власним автопарком, а й вдаватися до послуг сторонніх організацій із вантажоперевезень. Закривати наші потреби із залученням додаткового транспорту вкрай складно», — пояснили в компанії. У 2022 році на дорогах України стратегічного спрямування зявиться ще 50 комплексів зважування у русі WiM (Weight in motion). За рік у країні буде вже понад 150 таких комплексів. У G.R. Agro зазначили, що такі зміни стимулюють компанію до швидшого розвитку напрямку автоперевезень. «Окрім придбання одиниць автотранспорту, ми також розвиваємо інфраструктуру автопарку — організація виїзних бригад обслуговування та ремонту, встановлення заправних станцій, СТО», — додали в G.R. Agro.

З початку сезону 2021/22 G.R. Agro перевезла автотранспортом 150 тисяч тонн зерна. Щодо минулого року автоперевезення зерна зросли у 1,5 раза.

Зі зростанням частки перевезень автотранспортом у компанії змушені були звертатися до сторонніх підрядників.

«Обсяги вантажоперевезень у бік портів зросли. У зв’язку із цим відділ логістики G.R. Agro змушений закривати контракти не лише власним автопарком, а й вдаватися до послуг сторонніх організацій із вантажоперевезень. Закривати наші потреби із залученням додаткового транспорту вкрай складно», — пояснили в компанії.

У 2022 році на дорогах України стратегічного спрямування з’явиться ще 50 комплексів зважування у русі WiM (Weight in motion). За рік у країні буде вже понад 150 таких комплексів. У G.R. Agro зазначили, що такі зміни стимулюють компанію до швидшого розвитку напрямку автоперевезень.

«Окрім придбання одиниць автотранспорту, ми також розвиваємо інфраструктуру автопарку — організація виїзних бригад обслуговування та ремонту, встановлення заправних станцій, СТО», — додали в G.R. Agro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: