fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Низька пропозиція перед новорічними святами підтримує ціни на продовольчу пшеницю

24/ 12/ 2021
  На 23 грудня, ціни попиту на пшеницю 2 та 3 класів CPT-порт у глибоководних портах у доларовому еквіваленті переважно залишились на рівні вівторка. Таку думку висловили аналітики компанії G.R. Agro. Відмічається, що аналітики «Української зернової асоціації» (УЗА) спростували чутки про можливе обмеження експорту пшениці з України на другу половину сезону. Це означає що прогноз експорту залишається на рівні меморандуму, підписаного 19 жовтня — 25,3 млн т. Крім того, Україна вже експортувала 15,4 млн т пшениці, 60% від прогнозу. Низька кількість пропозицій, за словами аналітиків, перед новорічними святами надає підтримку цінам на ринку продовольчої зернової. «Ситуація з американською пшеницею, якій бракує опадів, а також обмеження експорту зі сторони Аргентини виступають фактором підтримки цін. Прогноз рекордного врожаю австралійської пшениці, квотування експорту російської пшениці з 15 лютого можуть спричинити тиск на ціни у короткостроковій перспективі», — прогнозують в G.R. Agro. Згідно із повідомленням, на експортному ринку фуражної пшениці цінотворення залишилось на рівні вівторка. По прогнозу, сигнали зі сторони ринку пшениці та кукурудзи будуть направляти ціни на ринку зернової. «Станом на 23 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на рівні вівторка. Сигнали зі сторони сусідніх ринків будуть направляти ціни на ячмінь. У той час як обмежена пропозиція може стримувати зниження», — прокоментували аналітики. Нагадаємо, що Україна в 2021 р. отримала новий рекордний врожай за всю історію незалежності — понад 107 млн т зернових та олійних культур.

На 23 грудня, ціни попиту на пшеницю 2 та 3 класів CPT-порт у глибоководних портах у доларовому еквіваленті переважно залишились на рівні вівторка.

Таку думку висловили аналітики компанії G.R. Agro.

Відмічається, що аналітики «Української зернової асоціації» (УЗА) спростували чутки про можливе обмеження експорту пшениці з України на другу половину сезону. Це означає що прогноз експорту залишається на рівні меморандуму, підписаного 19 жовтня — 25,3 млн т. Крім того, Україна вже експортувала 15,4 млн т пшениці, 60% від прогнозу.

Низька кількість пропозицій, за словами аналітиків, перед новорічними святами надає підтримку цінам на ринку продовольчої зернової.

«Ситуація з американською пшеницею, якій бракує опадів, а також обмеження експорту зі сторони Аргентини виступають фактором підтримки цін. Прогноз рекордного врожаю австралійської пшениці, квотування експорту російської пшениці з 15 лютого можуть спричинити тиск на ціни у короткостроковій перспективі», — прогнозують в G.R. Agro.

Згідно із повідомленням, на експортному ринку фуражної пшениці цінотворення залишилось на рівні вівторка. По прогнозу, сигнали зі сторони ринку пшениці та кукурудзи будуть направляти ціни на ринку зернової.

«Станом на 23 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на рівні вівторка. Сигнали зі сторони сусідніх ринків будуть направляти ціни на ячмінь. У той час як обмежена пропозиція може стримувати зниження», — прокоментували аналітики.

Нагадаємо, що Україна в 2021 р. отримала новий рекордний врожай за всю історію незалежності — понад 107 млн т зернових та олійних культур.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: