fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий закон про ТОВ – нові можливості для Вашого бізнесу

04/ 04/ 2018
  Довгоочікувана корпоративна реформа товариств з обмеженою відповідальністю була нарешті схвалена. 17 червня 2018 року новий Закон України Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (надалі - Закон) набере чинності. Закон кардинально змінює регулювання ТОВ в Україні. Закон надає учасникам диспозитивність у визначенні правил корпоративного управління ТОВ та правил передачі часток у статутному капіталі. Оскільки ТОВ є найбільш поширеною організаційно-правовою формою в Україні, багато компаній зможуть скористатися перевагами Закону. Для того, щоб дізнатися більше про нові можливості для Вашого бізнесу, будь ласка, завантажте нашу інфографіку. *** У вівторок, 15 травня 2018 року, та у четвер, 17 травня 2018 року, Бейкер Макензі проведе вебінар, на якому будуть висвітлені основні нововведення Закону. Враховуючи обмеження у кількості учасників вебінару, зареєструйтеся зараз, натиснувши кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ нижче. Деталі для підключення будуть надіслані зареєстрованим учасникам перед вебінаром. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ Також, слідкуйте за інформацією про наші семінари у Києві, щоб дізнатись більше про нові можливості, що надає Закон Вашого бізнесу.

Довгоочікувана корпоративна реформа товариств з обмеженою відповідальністю була нарешті схвалена. 17 червня 2018 року новий Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” (надалі – “Закон”) набере чинності.

Закон кардинально змінює регулювання ТОВ в Україні. Закон надає учасникам диспозитивність у визначенні правил корпоративного управління ТОВ та правил передачі часток у статутному капіталі.

Оскільки ТОВ є найбільш поширеною організаційно-правовою формою в Україні, багато компаній зможуть скористатися перевагами Закону.

Для того, щоб дізнатися більше про нові можливості для Вашого бізнесу, будь ласка, завантажте нашу інфографіку.

***

У вівторок, 15 травня 2018 року, та у четвер, 17 травня 2018 року, Бейкер Макензі проведе вебінар, на якому будуть висвітлені основні нововведення Закону.

Враховуючи обмеження у кількості учасників вебінару, зареєструйтеся зараз, натиснувши кнопку “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ” нижче. Деталі для підключення будуть надіслані зареєстрованим учасникам перед вебінаром.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Також, слідкуйте за інформацією про наші семінари у Києві, щоб дізнатись більше про нові можливості, що надає Закон Вашого бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: