fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий закон про ТОВ набрав чинність

18/ 06/ 2018
  17 червня 2018 року набрав чинність Закон України Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Положення поточної редакції статуту товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) зберігають чинність до 17 червня 2019 року або до дати внесення учасниками змін до статуту (якщо це більш рання дата). Після цього положення закону матимуть переважну силу над статутом ТОВ в частині, що не відповідає положенням закону. Положення щодо виключення учасника у разі його смерті або припинення наберуть чинність 17 червня 2019 року. Закон кардинально змінює регулювання ТОВ в Україні. Закон надає учасникам диспозитивність у визначенні правил корпоративного управління ТОВ та правил передачі часток у статутному капіталі. Для того, щоб дізнатися більше про нові можливості для Вашого бізнесу, будь ласка, завантажте нашу інфографіку. Додаткова інформація Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Baker McKenzie та інших зацікавлених осіб про зміни в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультації у конкретній справі.

17 червня 2018 року набрав чинність Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. Положення поточної редакції статуту товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) зберігають чинність до 17 червня 2019 року або до дати внесення учасниками змін до статуту (якщо це більш рання дата). Після цього положення закону матимуть переважну силу над статутом ТОВ в частині, що не відповідає положенням закону. Положення щодо виключення учасника у разі його смерті або припинення наберуть чинність 17 червня 2019 року.

Закон кардинально змінює регулювання ТОВ в Україні. Закон надає учасникам диспозитивність у визначенні правил корпоративного управління ТОВ та правил передачі часток у статутному капіталі.

Для того, щоб дізнатися більше про нові можливості для Вашого бізнесу, будь ласка, завантажте нашу інфографіку.

Додаткова інформація

Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Baker McKenzie та інших зацікавлених осіб про зміни в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультації у конкретній справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: