fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий продукт компанії СЕНТРАВІС буде носити ім’я ідейного натхненника – Андрія Балєва

06/ 04/ 2021
  Новий продукт компанії СЕНТРАВІС буде носити ім’я ідейного натхненника - керівника інженерно-дослідного відділу - Андрія Балєва. Колеги з відділів оперативного маркетингу, якості, стратегічного планування працюють над реєстрацією торгової марки Balev 304L; Balev 316L. «Ідея заохочувати ініціативи співробітників та надавати розробкам або новим продуктам імена авторів покращень - підкріплення не словом, а ділом цінності компанії - «Визнання досягнень». Хочеться, щоб така ініціатива стала доброю традицією в СЕНТРАВІС, надихнула кожного співробітника на нові проекти, винаходи та покращення процесів», - підкреслив генеральний директор Юрій Атанасов. Нагадаємо, півтора роки тому команда R&D розробила технологію термічної обробки сталі для використання продукції в автомобільній промисловості, де метал піддається впливу високого та надвисокого тиску. «Ця розробка стала можливою завдяки згуртованій, командній роботі інженерно-дослідного відділу та технологів цехів - без підтримки виробництва неможливо займатися розробкою нових продуктів та інноваціями» - прокоментував Андрій Балєв, керівник інженерно-дослідного відділу. Андрій - технічний експерт з 16-річним досвідом роботи в матеріалознавстві. За час своєї кар’єри опублікував понад 35 наукових робіт, зареєстрував 7 патентів. Характеристики продукту вище на 40% параметрів міцності, які застосовуються в аналогічних марках сталі, що знижує вагу конструкції готового виробу. Пластичність сталі допомагає кінцевому споживачу продукту оптимізувати технологічний процес, що неможливо зробити з дуплексними та аустенітними марками сталі. При цьому собівартість виготовлення нового продукту не перевищує собівартості виготовлення стандартних марок 304L та 316L. Світова наукова спільнота також визнала винахід нашої компанії. Статтю про нього, опубліковану в професійному науково-технічному журналі «Stainless Steel World», удостоїли спеціального призу: лімітованого видання збірника наукових праць J. Charles. Винахід колег зацікавив наших постійних замовників Benteler Automotive, CHESINI MECCANICA srl, Salzgitter Mannesmann: у 2020 році за новою технологією для них виготовлені 342 тонни - 266 873 тис. метрів труб. Для покупців продукт цінний варіативністю застосування та підвищеним експлуатаційним ресурсом. СЕНТРАВІС - міжнародна компанія, яка йде в ногу з часом і дотримується світових практик ведення бізнесу та побудови корпоративної культури. Ми виробляємо безшовні нержавіючі труби! І нам це подобається!

Новий продукт компанії СЕНТРАВІС буде носити ім’я ідейного натхненника – керівника інженерно-дослідного відділу – Андрія Балєва. Колеги з відділів оперативного маркетингу, якості, стратегічного планування працюють над реєстрацією торгової марки Balev 304L; Balev 316L.

«Ідея заохочувати ініціативи співробітників та надавати розробкам або новим продуктам імена авторів покращень підкріплення не словом, а ділом цінності компанії «Визнання досягнень». Хочеться, щоб така ініціатива стала доброю традицією в СЕНТРАВІС, надихнула кожного співробітника на нові проекти, винаходи та покращення процесів», – підкреслив генеральний директор Юрій Атанасов.

Нагадаємо, півтора роки тому команда R&D розробила технологію термічної обробки сталі для використання продукції в автомобільній промисловості, де метал піддається впливу високого та надвисокого тиску. «Ця розробка стала можливою завдяки згуртованій, командній роботі інженерно-дослідного відділу та технологів цехів без підтримки виробництва неможливо займатися розробкою нових продуктів та інноваціями» – прокоментував Андрій Балєв, керівник інженерно-дослідного відділу. Андрій – технічний експерт з 16-річним досвідом роботи в матеріалознавстві. За час своєї кар’єри опублікував понад 35 наукових робіт, зареєстрував 7 патентів.

Характеристики продукту вище на 40% параметрів міцності, які застосовуються в аналогічних марках сталі, що знижує вагу конструкції готового виробу. Пластичність сталі допомагає кінцевому споживачу продукту оптимізувати технологічний процес, що неможливо зробити з дуплексними та аустенітними марками сталі. При цьому собівартість виготовлення нового продукту не перевищує собівартості виготовлення стандартних марок 304L та 316L. Світова наукова спільнота також визнала винахід нашої компанії. Статтю про нього, опубліковану в професійному науково-технічному журналі «Stainless Steel World», удостоїли спеціального призу: лімітованого видання збірника наукових праць J. Charles.

Винахід колег зацікавив наших постійних замовників Benteler Automotive, CHESINI MECCANICA srl, Salzgitter Mannesmann: у 2020 році за новою технологією для них виготовлені 342 тонни – 266 873 тис. метрів труб. Для покупців продукт цінний варіативністю застосування та підвищеним експлуатаційним ресурсом.

СЕНТРАВІС – міжнародна компанія, яка йде в ногу з часом і дотримується світових практик ведення бізнесу та побудови корпоративної культури. Ми виробляємо безшовні нержавіючі труби! І нам це подобається!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: