fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий погляд на Чехію: SkyUp анонсує польоти до Острави

20/ 01/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp з 26 квітня планує розпочати польотну програму за маршрутом Київ – Острава – Київ. Наразі, рейси призначені тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці. Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero. Острава – стародавнє місто на північному сході країни. Його історія налічує понад 700 років, а у ХХ сторіччі воно навіть отримало неофіційну назву «сталеве серце республіки», як центр металургії. Проте Острава відома далеко не тільки своєю промисловістю: привабливі будівлі міського центру, що визнаний архітектурною спадщиною, шумні барні вулиці та розслаблена атмосфера, дивовижний зоопарк (другий за розмірами в країні), а також найвища в Чехії вежа ратуші, з якої відкривається панорамний вид на місто. Все це та багато іншого зможуть відкрити для себе пасажири SkyUp. Рейс до Острави доповнює польоти до Брно, Пардубіце і Праги, які SkyUp планує розпочати навесні, та дозволяє українцям зручно й комфортно відкривати Чехію, досліджувати історію й сучасність цієї центральноєвропейської країни. Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. Нагадаємо, що з 20 січня 2021 року SkyUp збільшує вагу ручної поклажі та оновлює правила її перевезення для різних тарифів. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp з 26 квітня планує розпочати польотну програму за маршрутом Київ – Острава – Київ. Наразі, рейси призначені тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero.

Острава – стародавнє місто на північному сході країни. Його історія налічує понад 700 років, а у ХХ сторіччі воно навіть отримало неофіційну назву «сталеве серце республіки», як центр металургії. Проте Острава відома далеко не тільки своєю промисловістю: привабливі будівлі міського центру, що визнаний архітектурною спадщиною, шумні барні вулиці та розслаблена атмосфера, дивовижний зоопарк (другий за розмірами в країні), а також найвища в Чехії вежа ратуші, з якої відкривається панорамний вид на місто. Все це та багато іншого зможуть відкрити для себе пасажири SkyUp.

Рейс до Острави доповнює польоти до Брно, Пардубіце і Праги, які SkyUp планує розпочати навесні, та дозволяє українцям зручно й комфортно відкривати Чехію, досліджувати історію й сучасність цієї центральноєвропейської країни.

Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку.

Нагадаємо, що з 20 січня 2021 року SkyUp збільшує вагу ручної поклажі та оновлює правила її перевезення для різних тарифів.

Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: