fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий План розподілу частот та Ліцензійні умови набрали чинності в Україні

24/ 01/ 2024
  Січень 2024 В Україні набрали чинності План розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні [1] (План) та Умови ліцензії на користування радіочастотним спектром Л02 [2], які встановлюють вимоги стосовно невиключних прав на користування смугою радіочастот (Ліцензійні умови). План та Ліцензійні умови розроблено відповідно до зобовязань України щодо приведення національного законодавства у відповідність до законодавства ЄС. План спрямований на оптимізацію та гармонізацію використання радіочастотного спектру, консолідацію режиму ліцензування, уточнення розподілу радіочастот та створення підґрунтя для впровадження нових технологій в Україні. По додаткову інформацію звертайтеся до партнерки Анастасії Болховітінової [email protected] або юристки Лариси Горбунової Larysa.Gorbunova@kinstellar.сom, +380 44 490 9575, www.kinstellar.com. [1] План розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1340 від 19 грудня 2023 року, набрав чинності 27 грудня 2023. [2] Умови ліцензії на користування радіочастотним спектром Л02, затверджені наказом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку № 5 від 3 січня 2024 року.

Січень 2024

В Україні набрали чинності План розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні [1] (“План“) та Умови ліцензії на користування радіочастотним спектром ‘Л02’ [2], які встановлюють вимоги стосовно невиключних прав на користування смугою радіочастот (“Ліцензійні умови“).

План та Ліцензійні умови розроблено відповідно до зобов’язань України щодо приведення національного законодавства у відповідність до законодавства ЄС. План спрямований на оптимізацію та гармонізацію використання радіочастотного спектру, консолідацію режиму ліцензування, уточнення розподілу радіочастот та створення підґрунтя для впровадження нових технологій в Україні.

По додаткову інформацію звертайтеся до партнерки Анастасії Болховітінової
Anastasiya.Bolkhovitinova@kinstellar.com або юристки Лариси Горбунової Larysa.Gorbunova@kinstellar.сom, +380 44 490 9575, www.kinstellar.com.

[1] “План розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні”, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1340 від 19 грудня 2023 року, набрав чинності 27 грудня 2023.

[2] “Умови ліцензії на користування радіочастотним спектром ‘Л02′”, затверджені наказом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку № 5 від 3 січня 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: