fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нововведення податкового законодавства щодо нерезидентів

10/ 03/ 2021
  За ініціативи Європейської Бізнес Асоціації та юридичної фірми «Правовий Альянс» 16 березня 2021 року відбудеться онлайнова сесія, де обговорюватимуться деякі нововведення Податкового кодексу щодо нерезидентів. Юридичний експерт Віталій Савчук, адвокат та радник Правового Альянсу, детально зупиниться на нововведеннях податкового законодавства, а також поділиться професійними рекомендаціями із представниками Комітетів ЄБА. На думку юридичного експерта, позиція законодавця в питанні обмеження автономії нерезидентів, які функціонують в Україні через постійні представництва, повязана з прагненням податкових органів мати ширшу інформацію щодо діяльності нерезидентів на території України. Година занурення з 11.00 до 12.00 охопить питання: Необхідності реєстрації нерезидента платником податку на прибуток в Україні, постійне представництво якого вже поставлено на облік платником такого податку. Наслідків відмови нерезидента стати на облік в податкових органах. Переліку необхідних документів для постановки нерезидента на облік. ЮРИДИЧНИЙ ЕКСПЕРТ – ВІТАЛИЙ САВЧУК (адвокат, радник) Спеціалізація: Податкове право, Інтелектуальна власність, Вирішення спорів Консультує з питань захисту прав інтелектуальної власності, податків, експортно-імпортних операцій, структурування бізнесу та контрактів, а також здійснює представництво інтересів клієнтів у судах.

За ініціативи Європейської Бізнес Асоціації та юридичної фірми «Правовий Альянс» 16 березня 2021 року відбудеться онлайнова сесія, де обговорюватимуться деякі нововведення Податкового кодексу щодо нерезидентів. Юридичний експерт Віталій Савчук, адвокат та радник Правового Альянсу, детально зупиниться на нововведеннях податкового законодавства, а також поділиться професійними рекомендаціями із представниками Комітетів ЄБА.

На думку юридичного експерта, позиція законодавця в питанні обмеження автономії нерезидентів, які функціонують в Україні через постійні представництва, пов’язана з прагненням податкових органів мати ширшу інформацію щодо діяльності нерезидентів на території України.

Година занурення з 11.00 до 12.00 охопить питання:

  • Необхідності реєстрації нерезидента платником податку на прибуток в Україні, постійне представництво якого вже поставлено на облік платником такого податку.
  • Наслідків відмови нерезидента стати на облік в податкових органах.
  • Переліку необхідних документів для постановки нерезидента на облік.

ЮРИДИЧНИЙ ЕКСПЕРТ – ВІТАЛИЙ САВЧУК (адвокат, радник)

Спеціалізація: Податкове право, Інтелектуальна власність, Вирішення спорів

Консультує з питань захисту прав інтелектуальної власності, податків, експортно-імпортних операцій, структурування бізнесу та контрактів, а також здійснює представництво інтересів клієнтів у судах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: