fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Новорічне диво від SK» – благодійна ініціатива від Sayenko Kharenko

24/ 12/ 2021
  Новорічна пора — особливий період. Незалежно від віку ми чекаємо свят, охоче стаючи співтворцями тих дивовиж і казковості, що з ними пов’язані. І саме тому у Новий рік ми мріємо про здійснення бажань — не тільки своїх, а й усіх тих, хто щиро про це просить. Саме тому Sayenko Kharenko запускає проєкт, що допоможе здійснити заповітні бажання та подарувати надію тим, хто цього найбільше потребує. 10 років тому ми ухвалили важливе рішення — дарувати корпоративні подарунки виключно від українських виробників, створюючи святковий настрій та водночас підтримуючи нашу країну. Цього року ми робимо наступний логічний крок та приєднуємося до всесвітнього руху — alternative giving. Частину цьогорічного новорічного бюджету Sayenko Kharenko пожертвує на благодійну ініціативу «Новорічне диво від SK». Разом з нашим партнером dobro.ua, найбільшою в Україні фандрайзинговою платформою онлайн-благодійності, ми вибрали три благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу новонародженим дітям, людям похилого віку та тваринам. Докладніше про благодійну ініціативу «Новорічне диво від SK» можна прочитати за посиланням: https://giftsthatmatter.sk.ua/ Ми запрошуємо всіх охочих приєднатися до проєкту та пожертвувати кошти на добрі справи. Підтримати проєкти можна за посиланням: https://dobro.ua/special_project/novorichne_divo_vid_sk Благодійна акція «Новорічне диво від SK» триватиме до 14 січня 2022 року, а вже 17 січня 2022 року ми поділимося результатами та перерахуємо кошти. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua.  Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Новорічна пора — особливий період. Незалежно від віку ми чекаємо свят, охоче стаючи співтворцями тих дивовиж і казковості, що з ними пов’язані. І саме тому у Новий рік ми мріємо про здійснення бажань — не тільки своїх, а й усіх тих, хто щиро про це просить.

Саме тому Sayenko Kharenko запускає проєкт, що допоможе здійснити заповітні бажання та подарувати надію тим, хто цього найбільше потребує.

10 років тому ми ухвалили важливе рішення — дарувати корпоративні подарунки виключно від українських виробників, створюючи святковий настрій та водночас підтримуючи нашу країну. Цього року ми робимо наступний логічний крок та приєднуємося до всесвітнього руху — alternative giving. Частину цьогорічного новорічного бюджету Sayenko Kharenko пожертвує на благодійну ініціативу «Новорічне диво від SK».

Разом з нашим партнером dobro.ua, найбільшою в Україні фандрайзинговою платформою онлайн-благодійності, ми вибрали три благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу новонародженим дітям, людям похилого віку та тваринам. Докладніше про благодійну ініціативу «Новорічне диво від SK» можна прочитати за посиланням: https://giftsthatmatter.sk.ua/

Ми запрошуємо всіх охочих приєднатися до проєкту та пожертвувати кошти на добрі справи. Підтримати проєкти можна за посиланням: https://dobro.ua/special_project/novorichne_divo_vid_sk

Благодійна акція «Новорічне диво від SK» триватиме до 14 січня 2022 року, а вже 17 січня 2022 року ми поділимося результатами та перерахуємо кошти.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua. 

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: