fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Новорічне диво надії»: Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» допомогли літнім людям

09/ 05/ 2024
  Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» надали допомогу самотнім літнім людям у рамках новорічної ініціативи. Завдяки переведеним коштам, благодійним фондом Starenki протягом березня було передано 131 теплий набір пенсіонерам у Чернігівській області (45 наборів), Івано-Франківської області (36 наборів) та Житомирської області (50 наборів).   До складу таких наборів зазвичай входять пледи, ковдри, підковдри, термоси та ліхтарики – речі, які допомагають літнім людям пережити холодні дні у більшому затишку та комфорті.  «Ми в Sayenko Kharenko усвідомлюємо важкість становища найбільш вразливих членів нашого суспільства. Особливо зараз, під час війни, ці проблеми лише актуалізуються. Ми раді зробити свій внесок та допомогти літнім людям. Співпраця з благодійним фондом «Starenki» має велике значення для нас та відповідає нашим принципам підтримки гідного старіння та поваги до старшого покоління», – зазначив Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, директор фонду «Дихай».  Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» виражають щиру вдячність усім донорам, які внесли свій вклад до цієї ініціативи. 

Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» надали допомогу самотнім літнім людям у рамках новорічної ініціативи. Завдяки переведеним коштам, благодійним фондом Starenki протягом березня було передано 131 теплий набір пенсіонерам у Чернігівській області (45 наборів), Івано-Франківської області (36 наборів) та Житомирської області (50 наборів).  

До складу таких наборів зазвичай входять пледи, ковдри, підковдри, термоси та ліхтарики – речі, які допомагають літнім людям пережити холодні дні у більшому затишку та комфорті. 

«Ми в Sayenko Kharenko усвідомлюємо важкість становища найбільш вразливих членів нашого суспільства. Особливо зараз, під час війни, ці проблеми лише актуалізуються. Ми раді зробити свій внесок та допомогти літнім людям. Співпраця з благодійним фондом «Starenki» має велике значення для нас та відповідає нашим принципам підтримки гідного старіння та поваги до старшого покоління», – зазначив Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, директор фонду «Дихай». 

Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» виражають щиру вдячність усім донорам, які внесли свій вклад до цієї ініціативи. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: