fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нові європейські відкриття: SkyUp відкрив продажі на наступний сезон із Харкова, Львова і Запоріжжя

17/ 12/ 2021
  Ніщо не гріє взимку краще, ніж заброньований квиток на мандрівку туди, де сонце, море і пригоди. Зі SkyUp вже навесні-2022 можна буде вирушити до Австрії, Іспанії і Греції прямими рейсами зі Львова, Харкова та Запоріжжя. Продаж квитків за новими напрямками відкрито. Розклад і ціни З 28 березня щопонеділка, а з червня — ще й по четвергах: Львів — Мадрид Мадрид — Львів З 22 квітня щовівторка та щопятниці: Львів — Відень Відень — Львів Львів — Валенсія Валенсія — Львів З 27 травня по пятницях (зворотний рейс по суботах): Запоріжжя — Родос Родос — Запоріжжя З 28 травня по середах і суботах: Львів — Салоніки Салоніки — Львів З 28 травня по суботах: Харків — Корфу Корфу — Харків На літній сезон ми готуємо масштабну цікаву програму для наших пасажирів. Плануємо виконувати рейси до 30 країн за понад 100 маршрутами з Києва та регіонів. На сайті вже можна придбати квитки зі Львова до 17 міст Іспанії, Саудівської Аравії, Португалії, Кіпру, Ізраїлю, Грузії, Чехії, Болгарії, Греції, Чорногорії, Оману, Албанії, Азербайджану; із Харкова до 12 міст Іспанії, Кіпру, Ізраїлю, Грузії, Чехії, Болгарії, Італії, Словаччини, Греції, Чорногорії, Албанії; із Запоріжжя до 9 міст Іспанії, Кіпру, Грузії, Чехії, Болгарії, Італії, Греції, Чорногорії, Албанії. Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Якщо мандрівці завадить Covid-19, авіакомпанія надає можливість безкоштовно змінити дату рейсу або повернути кошти за невикористаний квиток пасажирам, які захворіли, та членам їхньої родини зі спільного бронювання. Також пасажири SkyUp разом із квитком на рейс можуть оформити необхідне для подорожі страхування та замовити послугу тестування на Covid-19. А швидке і спокійне проходження всіх формальностей в аеропорту без черг можливе із послугою HighPass. Подорожуйте комфортно і безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.    _______ *Ціни актуальні на дату публікації 

Ніщо не гріє взимку краще, ніж заброньований квиток на мандрівку туди, де сонце, море і пригоди. Зі SkyUp вже навесні-2022 можна буде вирушити до Австрії, Іспанії і Греції прямими рейсами зі Львова, Харкова та Запоріжжя. Продаж квитків за новими напрямками відкрито.

Розклад і ціни

З 28 березня щопонеділка, а з червня — ще й по четвергах:

 • Львів — Мадрид
 • Мадрид — Львів

З 22 квітня щовівторка та щоп’ятниці:

 • Львів — Відень
 • Відень — Львів
 • Львів — Валенсія
 • Валенсія — Львів

З 27 травня по п’ятницях (зворотний рейс по суботах):

 • Запоріжжя — Родос
 • Родос — Запоріжжя

З 28 травня по середах і суботах:

 • Львів — Салоніки
 • Салоніки — Львів

З 28 травня по суботах:

 • Харків — Корфу
 • Корфу — Харків

На літній сезон ми готуємо масштабну цікаву програму для наших пасажирів. Плануємо виконувати рейси до 30 країн за понад 100 маршрутами з Києва та регіонів. На сайті вже можна придбати квитки зі Львова до 17 міст Іспанії, Саудівської Аравії, Португалії, Кіпру, Ізраїлю, Грузії, Чехії, Болгарії, Греції, Чорногорії, Оману, Албанії, Азербайджану; із Харкова до 12 міст Іспанії, Кіпру, Ізраїлю, Грузії, Чехії, Болгарії, Італії, Словаччини, Греції, Чорногорії, Албанії; із Запоріжжя до 9 міст Іспанії, Кіпру, Грузії, Чехії, Болгарії, Італії, Греції, Чорногорії, Албанії.

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Якщо мандрівці завадить Covid-19, авіакомпанія надає можливість безкоштовно змінити дату рейсу або повернути кошти за невикористаний квиток пасажирам, які захворіли, та членам їхньої родини зі спільного бронювання.

Також пасажири SkyUp разом із квитком на рейс можуть оформити необхідне для подорожі страхування та замовити послугу тестування на Covid-19. А швидке і спокійне проходження всіх формальностей в аеропорту без черг можливе із послугою HighPass.

Подорожуйте комфортно і безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.   

_______

*Ціни актуальні на дату публікації 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: