fbpx

Нові обмеження на перевезення не стосуються транспорту компаній

17/ 03/ 2020
  Вчора, 16 березня, була прийнята Постанова КМУ №215, яка встановлює заборону до 3 квітня на усі регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні  (крім легкових автомобілів). У зв’язку з цим, у компаній виникли питання щодо організації транспортування співробітників у цей період. За оперативною інформацією Міністерства інфраструктури України, перевезення співробітників у транспортних засобах, що належать компаніям, підпадають під категорію регулярних спеціальних перевезень. Таким чином, дія Постанови не розповсюджується на транспортування співробітників (до/з місця роботи) у транспортних засобах, що належать компаніям. Водночас Асоціація очікує на офіційне розяснення від Міністерства щодо трактування даного положення.  При цьому водії таких транспортних засобів зобов’язані мати з собою перелік документів, встановлений Законом України «Про автомобільний транспорт», та надавати їх на вимогу працівників Національної поліції України та Державної служби з безпеки на транспорті.  Для автомобільного перевізника – ліцензія; договір із замовником транспортних послуг; паспорт маршруту; документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах; інші документи, передбачені законодавством України. Для водія автобуса – посвідчення водія відповідної категорії; реєстраційні  документи  на  транспортний  засіб;  схема маршруту; розклад  руху; інші документи, передбачені законодавством України. Ми продовжуємо слідкувати за інформаційними повідомленнями органів виконавчої влади та тримати вас в курсі!

Вчора, 16 березня, була прийнята Постанова КМУ №215, яка встановлює заборону до 3 квітня на усі регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні  (крім легкових автомобілів).

У зв’язку з цим, у компаній виникли питання щодо організації транспортування співробітників у цей період. За оперативною інформацією Міністерства інфраструктури України, перевезення співробітників у транспортних засобах, що належать компаніям, підпадають під категорію регулярних спеціальних перевезень. Таким чином, дія Постанови не розповсюджується на транспортування співробітників (до/з місця роботи) у транспортних засобах, що належать компаніям. Водночас Асоціація очікує на офіційне роз’яснення від Міністерства щодо трактування даного положення. 

При цьому водії таких транспортних засобів зобов’язані мати з собою перелік документів, встановлений Законом України «Про автомобільний транспорт», та надавати їх на вимогу працівників Національної поліції України та Державної служби з безпеки на транспорті. 

Для автомобільного перевізника – ліцензія; договір із замовником транспортних послуг; паспорт маршруту; документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах; інші документи, передбачені законодавством України. Для водія автобуса – посвідчення водія відповідної категорії; реєстраційні  документи  на  транспортний  засіб;  схема маршруту; розклад  руху; інші документи, передбачені законодавством України.

Ми продовжуємо слідкувати за інформаційними повідомленнями органів виконавчої влади та тримати вас в курсі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: