fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нові міста й ще більше вражень: SkyUp анонсує рейси до Ганновера та Нюрнберга

12/ 02/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp розширює польотну програму до Німеччини. З 30 травня 2021 р. заплановані польоти за маршрутами Київ – Ганновер – Київ (щочетверга та щонеділі) та Київ – Нюрнберг – Київ (щосереди та щонеділі). Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero. Ганновер – адміністративний центр Нижньої Саксонії, відомий своїм університетом, музеями й галереями, яких тут більше 40, дивовижними озерами, а ще розташованим поруч із містом сафарі-парком Серенгеті, де можна зустріти африканську атмосферу посеред Європи. Баварський Нюрнберг можна неофіційно вважати серцем Німеччини, адже саме це місто колись було столицею, а сьогодні тут працює найбільший у країні музей національної історії. Проте Нюрнберг приваблює не тільки своїм минулим, але й цікавими подіями сучасності, атмосферними кафе й ресторанами та цікавою архітектурою. Ганновер і Нюрнберг доповнюють німецьку польотну програму SkyUp у 2021 році. Уже зараз на офіційному сайті авіакомпанії відкритий продаж квитків до Берліна, Гамбурга, Дюссельдорфа, Меммінгена та Штутгарта. Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. У разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також створили можливість вивести гроші з балансу на картку. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp розширює польотну програму до Німеччини. З 30 травня 2021 р. заплановані польоти за маршрутами Київ – Ганновер – Київ (щочетверга та щонеділі) та Київ – Нюрнберг – Київ (щосереди та щонеділі).

Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero.

Ганновер – адміністративний центр Нижньої Саксонії, відомий своїм університетом, музеями й галереями, яких тут більше 40, дивовижними озерами, а ще розташованим поруч із містом сафарі-парком Серенгеті, де можна зустріти африканську атмосферу посеред Європи.

Баварський Нюрнберг можна неофіційно вважати серцем Німеччини, адже саме це місто колись було столицею, а сьогодні тут працює найбільший у країні музей національної історії. Проте Нюрнберг приваблює не тільки своїм минулим, але й цікавими подіями сучасності, атмосферними кафе й ресторанами та цікавою архітектурою.

Ганновер і Нюрнберг доповнюють німецьку польотну програму SkyUp у 2021 році. Уже зараз на офіційному сайті авіакомпанії відкритий продаж квитків до Берліна, Гамбурга, Дюссельдорфа, Меммінгена та Штутгарта.

Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. У разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також створили можливість вивести гроші з балансу на картку.

Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: