fbpx

Нове вагоноремонтне депо Аурум Груп здобуло Ukrainian Rail Award 2019

28/ 10/ 2019
  За підсумками відкритого голосування в рамках III Міжнародної виставки Rail Expo, що відбулась в Києві, проектом 2019 року, який мав найбільший вплив на залізничну галузь України у поточному році, визнано нове вагоноремонтне депо Аурум Груп, що було збудовано на Дизельному заводі. У вересні 2019 року вагонобудівне підприємство Аурум Груп – Дизельний завод, який розташований поблизу найбільшої залізничної вантажної станції України Кривий Ріг-Сортувальний, отримав право на здійснення деповського і капітального ремонтів піввагонів, критих хоперів для зерна і цементу, платформ, а також відчіпного ремонту у обсязі ТО-2. «Дуже приємно, що новозбудоване вагоноремонтне депо нашої групи отримало Ukrainian Rail Award 2019,  – це визнання важливості і своєчасності розвитку приватних потужностей із ремонту вагонів. Із запуском вагоноремонту на такій стратегічній вузловій локації як місто Кривий Ріг, ми зможемо суттєво мінімізувати терміни перебування вагонів наших клієнтів у ремонті і таким чином підвищити ефективність перевезень», – зазначила Альона Лебедєва, засновниця Аурум Груп. Нагадаємо, що наразі окрім вогоноремонту, виробничі потужності Дизельного заводу дозволяють виробляти близько 200 одиниць рухомого складу щомісяця, а саме:  піввагони люкові моделі 12-9933 і 12-9933-01, зерновози моделі 19-9945, а також візки моделі 18-1750 тип 2. Також підприємство має можливість здійснювати капітально-відновлювальні ремонти вагонів для підприємств гірничо-металургійного комплексу, зокрема вагонів-хоперів для вугілля і агломерату, вагонів-самоскидів типу думпкар 2ВС-105 і ВС-60. Політика підприємства у сфері управління якістю базується на дотриманні національних і міжнародних стандартів атестації виробництва та сертифікації всіх видів продукції, на заводі впроваджені системи управління якістю  ДСТУ ISO 9001:2015 і ДCTУ ISO 14001:2015. Довідка про Aurum Group Aurum Group – українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є: машинобудування, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість та аграрний сектор. Aurum Group розвивається і інвестує у розвиток власних підприємств, збільшення робочих місць. Команда Aurum Group на сьогодні налічує близько 1500 фахівців. Наразі триває консолідація активів Aurum Group. Засновник Aurum Group – Альона Лебедєва. Компанії, управління якими здійснює Aurum Group:  Транспортні перевезення: ТОВ «Аурум Транс», ТОВ «Транс Енерджи» Вагонобудування і ремонт: ВАТ «Агрегатбуд», ТОВ «Інтер Кар Інжинірінг», ТОВ «Дизельний завод» Промислове насособудування: ПрАТ «Свеський насосний завод», ПрАТ «Цукрогідромаш» Хімічна промисловість: ТОВ «Лізінвест» Нерухомість: ТОВ «Укркоплект плюс» https://aurumgroup.ua/

За підсумками відкритого голосування в рамках III Міжнародної виставки Rail Expo, що відбулась в Києві, проектом 2019 року, який мав найбільший вплив на залізничну галузь України у поточному році, визнано нове вагоноремонтне депо Аурум Груп, що було збудовано на Дизельному заводі.

У вересні 2019 року вагонобудівне підприємство Аурум Груп – Дизельний завод, який розташований поблизу найбільшої залізничної вантажної станції України Кривий Ріг-Сортувальний, отримав право на здійснення деповського і капітального ремонтів піввагонів, критих хоперів для зерна і цементу, платформ, а також відчіпного ремонту у обсязі ТО-2.

«Дуже приємно, що новозбудоване вагоноремонтне депо нашої групи отримало Ukrainian Rail Award 2019,  – це визнання важливості і своєчасності розвитку приватних потужностей із ремонту вагонів. Із запуском вагоноремонту на такій стратегічній вузловій локації як місто Кривий Ріг, ми зможемо суттєво мінімізувати терміни перебування вагонів наших клієнтів у ремонті і таким чином підвищити ефективність перевезень», – зазначила Альона Лебедєва, засновниця Аурум Груп.

Нагадаємо, що наразі окрім вогоноремонту, виробничі потужності Дизельного заводу дозволяють виробляти близько 200 одиниць рухомого складу щомісяця, а саме:  піввагони люкові моделі 12-9933 і 12-9933-01, зерновози моделі 19-9945, а також візки моделі 18-1750 тип 2.

Також підприємство має можливість здійснювати капітально-відновлювальні ремонти вагонів для підприємств гірничо-металургійного комплексу, зокрема вагонів-хоперів для вугілля і агломерату, вагонів-самоскидів типу думпкар 2ВС-105 і ВС-60.

Політика підприємства у сфері управління якістю базується на дотриманні національних і міжнародних стандартів атестації виробництва та сертифікації всіх видів продукції, на заводі впроваджені системи управління якістю  ДСТУ ISO 9001:2015 і ДCTУ ISO 14001:2015.

Довідка про Aurum Group

Aurum Group – українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є: машинобудування, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість та аграрний сектор. Aurum Group розвивається і інвестує у розвиток власних підприємств, збільшення робочих місць. Команда Aurum Group на сьогодні налічує близько 1500 фахівців. Наразі триває консолідація активів Aurum Group. Засновник Aurum Group – Альона Лебедєва. Компанії, управління якими здійснює Aurum Group: 

Транспортні перевезення: ТОВ «Аурум Транс», ТОВ «Транс Енерджи»

Вагонобудування і ремонт: ВАТ «Агрегатбуд», ТОВ «Інтер Кар Інжинірінг», ТОВ «Дизельний завод»

Промислове насособудування: ПрАТ «Свеський насосний завод», ПрАТ «Цукрогідромаш»

Хімічна промисловість: ТОВ «Лізінвест»

Нерухомість: ТОВ «Укркоплект плюс»

https://aurumgroup.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: