fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нова міжнародна програма з лідерства на яхтах у Туреччині

06/ 12/ 2021
  Представляємо нову Міжнародну програму лідерства від Балтійської асоціації розвитку менеджменту (BMDA, Литва), бізнес-школи МІМ (Україна) та Вищої школи Адізеса (AGS, США). 8 днів Програма складається з 2 частин: 20 годин теорії в аудиторіях та 30 годин практики на яхті. Проживання в готелі 5* У двомісному номері + 1 особа з вами — безплатно Візьміть із собою дружину, чоловіка, товариша чи дитину. Особливість програми — теорія лідерства відразу застосовується в командній роботі на яхті. «Загорє» запрошує керівників і топменеджерів пройти нову міжнародну програму лідерства від авторитетних бізнес-шкіл світу та України: BMDA, МІМ та AGS. Концепція програми. Програма розкриє важливі аспекти лідерства й закріпить їх яхтингом, моделюючи ситуації взаємодії та управління командою. Ви дізнаєтеся про стилі лідерства, підходи до побудови команди, індивідуальне зростання та CAPI на основі теорії авторитетного бізнес-консультанта Іцхака Адізеса. Програма передбачає вивчення теорії та практики лідерства з їх застосуванням в умовах роботи яхтового екіпажу. Яхтинг дозволяє негайно перевірити всі концепції лідерства, вимагає сильних навичок командної роботи та вміння поєднувати ролі лідерів і послідовників. З чого складається програма. З 2 частин: теорія в аудиторіях і практика на яхті. Теорія: 20 годин занять, де ви прослухаєте курси з новітніх тенденцій трансформаційного та етичного лідерства, а також з теорії лідерства Адізеса.  Практика: 30 годин правильної комунікації, взаємодії, субординації та персональної відповідальності в команді на яхті. Де і коли: Туреччина, м. Фетхіє, бухта Гечек, готель Club & Hotel Letoonia 5*, з 30.04 до 07.05.2022. Для кого: Підійде топменеджерам і керівникам з вищою освітою та управлінським досвідом не менше ніж рік. Усі учасники програми отримають спільні сертифікати МІМ, BMDA та AGS Приємний бонус програми! Усі номери в готелі — двомісні, тому з вами в готелі 5* може безплатно жити ще одна особа. Також можна продовжити свій відпочинок у готелі за власний кошт на будь-який термін за вигідними тарифами. Повідомте нам, якщо хочете залишитися у Фетхіє довше або приїхати раніше, щоб набратися сил перед навчанням. У разі карантину терміни проведення програми можуть бути перенесені, про що всі учасники будуть поінформовані заздалегідь. *Оплата здійснюється у гривнях за курсом НБУ на момент виставлення рахунку. Детальну програму можна переглянути тут Скористайтесь спеціальною пропозицією від Zagorye для членів ЕВА у персональному кабінеті на сайті +38 (066) 439-67-75 [email protected] https://www.zagorye.ua

Представляємо нову Міжнародну програму лідерства від Балтійської асоціації розвитку менеджменту (BMDA, Литва), бізнес-школи МІМ (Україна) та Вищої школи Адізеса (AGS, США).

8 днів

Програма складається з 2 частин: 20 годин теорії в аудиторіях та 30 годин практики на яхті.

Проживання в готелі 5*

У двомісному номері

+ 1 особа з вами — безплатно

Візьміть із собою дружину, чоловіка, товариша чи дитину.

Особливість програми — теорія лідерства відразу застосовується в командній роботі на яхті.

«Загор’є» запрошує керівників і топменеджерів пройти нову міжнародну програму лідерства від авторитетних бізнес-шкіл світу та України: BMDA, МІМ та AGS.

Концепція програми

Програма розкриє важливі аспекти лідерства й закріпить їх яхтингом, моделюючи ситуації взаємодії та управління командою. Ви дізнаєтеся про стилі лідерства, підходи до побудови команди, індивідуальне зростання та CAPI на основі теорії авторитетного бізнес-консультанта Іцхака Адізеса.

Програма передбачає вивчення теорії та практики лідерства з їх застосуванням в умовах роботи яхтового екіпажу. Яхтинг дозволяє негайно перевірити всі концепції лідерства, вимагає сильних навичок командної роботи та вміння поєднувати ролі лідерів і послідовників.

З чого складається програма

З 2 частин: теорія в аудиторіях і практика на яхті.

Теорія: 20 годин занять, де ви прослухаєте курси з новітніх тенденцій трансформаційного та етичного лідерства, а також з теорії лідерства Адізеса. 

Практика: 30 годин правильної комунікації, взаємодії, субординації та персональної відповідальності в команді на яхті.

Де і коли: Туреччина, м. Фетхіє, бухта Гечек, готель Club & Hotel Letoonia 5*, з 30.04 до 07.05.2022.

Для кого: Підійде топменеджерам і керівникам з вищою освітою та управлінським досвідом не менше ніж рік.

Усі учасники програми отримають спільні сертифікати МІМ, BMDA та AGS

Приємний бонус програми!

Усі номери в готелі — двомісні, тому з вами в готелі 5* може безплатно жити ще одна особа. Також можна продовжити свій відпочинок у готелі за власний кошт на будь-який термін за вигідними тарифами. Повідомте нам, якщо хочете залишитися у Фетхіє довше або приїхати раніше, щоб набратися сил перед навчанням.

У разі карантину терміни проведення програми можуть бути перенесені, про що всі учасники будуть поінформовані заздалегідь.

*Оплата здійснюється у гривнях за курсом НБУ на момент виставлення рахунку.

Детальну програму можна переглянути тут

Скористайтесь спеціальною пропозицією від Zagorye для членів ЕВА у персональному кабінеті на сайті

+38 (066) 439-67-75

[email protected]

https://www.zagorye.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: