fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЗАГОР’Є

Компанія мандрівників «Загір’я» спеціалізується на індивідуальному туризмі і корпоративному обслуговуванні, бізнес-подорожах і незвичайних турах. З 1991 року ми вивчаємо і удосконалюємо практику подорожей, освоюємо оригінальні напрямки і перебуваємо в постійному пошуку нових можливостей для відпочинку та пригод.

Наша головна професійна задача – позитивні емоції мандрівника та максимальна реалізація його побажань і сподівань щодо подорожі. Значну частину роботи консультантів компанії «Загір’я» займає складання індивідуальних програм для кожного клієнта відповідно до його смаків. Вислухати клієнта, зрозуміти його очікування і реалізувати навіть найскладніші з них – ось основа нашої роботи. Завдяки міцним партнерським зв’язкам, ми завжди обізнані щодо можливостей зробити Ваш відпочинок ще більш комфортним та захопливим.

Корпоративне обслуговування при збереженні індивідуального підходу – інша сторона роботи «Загір’я». Ми не тільки допоможемо оформити всі візові документи, медичні страховки, авіаквитки та номери в готелях, але і підберемо зал для конференції, забронюємо квитки на виставку, організуємо корпоративний відпочинок. Співробітники компанії «Загір’я» поєднують багаторічний досвід, знання, спрагу нових вражень, особисті та професійні якості в пошуку найкомфортніших й оригінальних напрямків для Вашого відпочинку.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: