fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нова глобальна стратегія компанії BDO під назвою RETHINK

10/ 08/ 2020
  Ми всі знаємо про вплив пандемії COVID-19 на організації, співробітників, клієнтів і економіку світу загалом. Пандемія призвела до економічних, суспільних і комерційних змін. Коли в кінці все повернеться до «нормального стану», як це буде виглядати? Які нові можливості вже є або будуть надані вашому бізнесу? У світі безліч компаній входять в період відновлення бізнесу, який може затягнуться на кілька років. Крім захисту грошових коштів, важливо також вибудовувати стратегії, орієнтовані на людей, клієнтів, постачальників та інші ключові активи. У компанії BDO розробили глобальну трьохетапну модель під назвою Rethink або Переосмислення, що українською мовою найкращим чином відображає її сутність. Ця модель сприяє широкому «Переосмисленню» оригінальних бізнес-моделей, які можна використовувати для управління цілями бізнесу, вирішення проблем і критичного мислення. ЗАВАНТАЖИТИ Стратегія складається з трьох етапів — REACT (Реагування), RESILIANCE (Відновлення) і REALISE (Впровадження). Так як немає простих відповідей на складні питання, ці три етапи можуть розглядатися окремо для допомоги організаціям у вирішенні питань «тут і зараз». Також вони можуть бути частиною «концепції розвитку», яка допоможе управляти впливом COVID-19 в середньо- і довгостроковій перспективі. Перший етап REACT спрямований на захист вашого бізнесу — реагування на початковому етапі  кризи COVID-19, мінімізуючи катастрофічний вплив на діяльність компанії, ланцюжок поставок і поточну фінансову життєздатність, а також безпеку співробітників. Другий етап RESILIANCE спрямований на забезпечення стійкості і підтримки бізнесу — здатність трансформувати свої операції в мінливих умовах, зберігаючи безперервність надання критично важливих функцій клієнтам. Третій етап REALISE відповідає за успіх у новій реальності — застосування досвіду, отриманого на стадіях «React» і «Resilience», і продовження адаптації до нових бізнес-моделей і способам роботи, необхідним для вирішення суттєвих і обовязкових політичних, економічних, соціально-культурних і технологічних проблем. Rethink це додаткова опція для аналізу і обговорення на стратегічному рівні незалежно від того, в якому етапі розвитку знаходиться організація або які заходи вже були прийняті. Щоб дізнатися більше про нову стратегію і як компанія БДО може стати вашим надійним партнером під час переходу до «нових умов життя», переходьте на наш сайт до розділу Rethink або завантажуйте практичне керівництво за посиланням нижче (українською мовою). ЗАВАНТАЖИТИ

Ми всі знаємо про вплив пандемії COVID-19 на організації, співробітників, клієнтів і економіку світу загалом. Пандемія призвела до економічних, суспільних і комерційних змін. Коли в кінці все повернеться до «нормального стану», як це буде виглядати? Які нові можливості вже є або будуть надані вашому бізнесу?

У світі безліч компаній входять в період відновлення бізнесу, який може затягнуться на кілька років. Крім захисту грошових коштів, важливо також вибудовувати стратегії, орієнтовані на людей, клієнтів, постачальників та інші ключові активи.

У компанії BDO розробили глобальну трьохетапну модель під назвою Rethink або Переосмислення, що українською мовою найкращим чином відображає її сутність.

Ця модель сприяє широкому «Переосмисленню» оригінальних бізнес-моделей, які можна використовувати для управління цілями бізнесу, вирішення проблем і критичного мислення.

ЗАВАНТАЖИТИ

Стратегія складається з трьох етапів — REACT (Реагування), RESILIANCE (Відновлення) і REALISE (Впровадження).

Так як немає простих відповідей на складні питання, ці три етапи можуть розглядатися окремо для допомоги організаціям у вирішенні питань «тут і зараз». Також вони можуть бути частиною «концепції розвитку», яка допоможе управляти впливом COVID-19 в середньо- і довгостроковій перспективі.

Перший етап REACT спрямований на захист вашого бізнесу — реагування на початковому етапі  кризи COVID-19, мінімізуючи катастрофічний вплив на діяльність компанії, ланцюжок поставок і поточну фінансову життєздатність, а також безпеку співробітників.

Другий етап RESILIANCE спрямований на забезпечення стійкості і підтримки бізнесу — здатність трансформувати свої операції в мінливих умовах, зберігаючи безперервність надання критично важливих функцій клієнтам.

Третій етап REALISE відповідає за успіх у новій реальності — застосування досвіду, отриманого на стадіях «React» і «Resilience», і продовження адаптації до нових бізнес-моделей і способам роботи, необхідним для вирішення суттєвих і обов’язкових політичних, економічних, соціально-культурних і технологічних проблем.

Rethink це додаткова опція для аналізу і обговорення на стратегічному рівні незалежно від того, в якому етапі розвитку знаходиться організація або які заходи вже були прийняті.

Щоб дізнатися більше про нову стратегію і як компанія БДО може стати вашим надійним партнером під час переходу до «нових умов життя», переходьте на наш сайт до розділу Rethink або завантажуйте практичне керівництво за посиланням нижче (українською мовою).

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: