fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ніна Сидоренко – новий радник LCF

18/ 08/ 2021
  Юридична група LCF рада повідомити про призначення Ніни Сидоренко на посаду радника. Ніна буде очолювати напрямок антимонопольного права. Ніна – адвокат, кандидат юридичних наук, має понад 20 років досвіду роботи в юриспруденції. Останнім часом вона обіймала посаду державного уповноваженого, заступника Голови Антимонопольного комітету України. «Ми вітаємо Ніну у складі команди LCF. Вона – одна з найдосвідченіших фахівців своєї галузі. Під її керівництвом напрямок антимонопольного права вийде на новий рівень. Впевнений, що залучення Ніни забезпечить додаткові переваги для наших клієнтів та сприятиме посиленню позицій нашої компанії на юридичному ринку», – зазначив Сергій Бенедисюк, партнер Юридичної групи LCF, керівник практики корпоративного права, M&A та антимонопольного права.

Юридична група LCF рада повідомити про призначення Ніни Сидоренко на посаду радника. Ніна буде очолювати напрямок антимонопольного права.

Ніна – адвокат, кандидат юридичних наук, має понад 20 років досвіду роботи в юриспруденції. Останнім часом вона обіймала посаду державного уповноваженого, заступника Голови Антимонопольного комітету України.

«Ми вітаємо Ніну у складі команди LCF. Вона – одна з найдосвідченіших фахівців своєї галузі. Під її керівництвом напрямок антимонопольного права вийде на новий рівень. Впевнений, що залучення Ніни забезпечить додаткові переваги для наших клієнтів та сприятиме посиленню позицій нашої компанії на юридичному ринку», – зазначив Сергій Бенедисюк, партнер Юридичної групи LCF, керівник практики корпоративного права, M&A та антимонопольного права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: