fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia International вітає у своїй мережі нову фірму з Болгарії

05/ 07/ 2018
  Nexia International - девята найбільша глобальна мережа незалежних аудиторських і консалтингових компаній - отримала нового члена, компанію Zaharinova and Partners Ltd (Zaharinova Nexia) з Болгарії. Компанія Zaharinova and Partners Ltd розташована у Софії, має 2 партнерів і 12 працівників, надає послуги аудиту, податкового і фінансового консультування та управління ризиками. Фірма спеціалізується на місцевому оподаткуванні, надає аудиторські послуги компаніям страхової, пенсійної та будівельної галузей. Дімітріна Захарінова, керуючий партнер Zaharinova and Partners Ltd сказала: «Ми хотіли приєднатися до Nexia, адже її репутація співпадає з нашими цінностями та баченням розвитку і професіоналізму. Ми очікуємо налагодити взаємовигідні відносини та ділитися професійним досвідом із компаніями-партнерами». Кевін Арнолд, генеральний директор Nexia International, сказав: «Ми раді вітати компанію Zaharinova and Partners Ltd у мережі Nexia International. Ми сподіваємося, що працюючи разом з ними, ми зможемо надавати ще ширший спектр та глибшу спеціалізацію професійних послуг по всій Європі задля процвітання наших членів та їхніх клієнтів».

Nexia International – дев’ята найбільша глобальна мережа незалежних аудиторських і консалтингових компаній – отримала нового члена, компанію Zaharinova and Partners Ltd (Zaharinova Nexia) з Болгарії.

Компанія Zaharinova and Partners Ltd розташована у Софії, має 2 партнерів і 12 працівників, надає послуги аудиту, податкового і фінансового консультування та управління ризиками.

Фірма спеціалізується на місцевому оподаткуванні, надає аудиторські послуги компаніям страхової, пенсійної та будівельної галузей.

Дімітріна Захарінова, керуючий партнер Zaharinova and Partners Ltd сказала: «Ми хотіли приєднатися до Nexia, адже її репутація співпадає з нашими цінностями та баченням розвитку і професіоналізму. Ми очікуємо налагодити взаємовигідні відносини та ділитися професійним досвідом із компаніями-партнерами».

Кевін Арнолд, генеральний директор Nexia International, сказав: «Ми раді вітати компанію Zaharinova and Partners Ltd у мережі Nexia International. Ми сподіваємося, що працюючи разом з ними, ми зможемо надавати ще ширший спектр та глибшу спеціалізацію професійних послуг по всій Європі задля процвітання наших членів та їхніх клієнтів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: