fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia International стала фіналістом нагороди «Network of the Year»

12/ 09/ 2018
  Nexia International (Nexia), мережа незалежних аудиторських і консалтингових компаній, з приємністю повідомляє, що вийшла у фінал двох категорій нагород від журналу The Accountant  & International Accounting Bulletin за 2018. Цими двома категоріями є «Network of the Year» та «Communication Campaign of the Year». Переможець нагороди «Network of the Year» повинен продемонструвати впровадження прибуткових стратегій зростання. Він отримає визнання у своїй галузі як поважний бренд, що послідовно надає високоякісні професійні послуги. Переможець доведе свою перевагу у кількох стратегічних та операційних аспектах у попередні 12 місяців. Нагорода «Communication Campaign of the Year» відзначає роботу команди амбасадорів з комунікацій/маркетингу/бренду серед цілого спектру учасників аудиторського ринку.  Переможець матиме за плечима успішну кампанію, яка є одночасно доречною і використовуватиме найкращі способи комунікації. Окрім того, фірма-член Nexia, компанія PP&C з Бразилії, була номінована на нагороду «Communication Campaign of the Year». Учасниця мережі Nexia з Грузії, компанія Nexia TA, змагається за нагороди «Lifetime Achievement award» та «Accounting Capacity Building Champion award», конкурсанти і переможці яких будуть оголошені на церемонії нагородження. Переможців в усіх категоріях буде оголошено під час церемонії, що відбудеться в Лондоні 4 жовтня 2018 р.

Nexia International (Nexia), мережа незалежних аудиторських і консалтингових компаній, з приємністю повідомляє, що вийшла у фінал двох категорій нагород від журналу The Accountant  & International Accounting Bulletin за 2018. Цими двома категоріями є «Network of the Year» та «Communication Campaign of the Year».

Переможець нагороди «Network of the Year» повинен продемонструвати впровадження прибуткових стратегій зростання. Він отримає визнання у своїй галузі як поважний бренд, що послідовно надає високоякісні професійні послуги. Переможець доведе свою перевагу у кількох стратегічних та операційних аспектах у попередні 12 місяців.

Нагорода «Communication Campaign of the Year» відзначає роботу команди амбасадорів з комунікацій/маркетингу/бренду серед цілого спектру учасників аудиторського ринку.  Переможець матиме за плечима успішну кампанію, яка є одночасно доречною і використовуватиме найкращі способи комунікації.

Окрім того, фірма-член Nexia, компанія PP&C з Бразилії, була номінована на нагороду «Communication Campaign of the Year». Учасниця мережі Nexia з Грузії, компанія Nexia TA, змагається за нагороди «Lifetime Achievement award» та «Accounting Capacity Building Champion award», конкурсанти і переможці яких будуть оголошені на церемонії нагородження.

Переможців в усіх категоріях буде оголошено під час церемонії, що відбудеться в Лондоні 4 жовтня 2018 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: