fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia International стала дев’ятою найбільшою світовою аудиторською мережею

12/ 02/ 2018
  Nexia International (Nexia), мережа незалежних аудиторських і консалтингових фірм, із приємністю повідомляє, що за результатами всесвітнього опитування журналу International Accounting Bulletin (IAB), наша мережа піднялася порівняно з минулим роком на одну сходинку і стала 9-ою найбільшою світовою аудиторською мережею за розміром доходу. Фінансові результати 2017 р. показують зростання сукупного доходу на більш ніж 3,62 млрд американських доларів, а це приріст у 13% порівняно з 2016 р. Таке збільшення міжнародного доходу завдячує зростанню усієї мережі. Азійсько-тихоокеанський регіон досяг небаченого зростання на 62%, при чому Китай подвоїв свої доходи уже другий рік поспіль. Північна і Центральна Америка показала приріст у 8%, її наздоганяють Європа, Близький Схід та Африка, які піднялися на 7%. Кевін Арнолд, генеральний директор Nexia International, прокоментував це: «Такий вражаючий ріст усієї мережі - це чудова новина, і нам надзвичайно приємно посідати 9-те місце у світовому рейтингу. Наші результати - це незаперечний доказ невтомного впровадження стратегії довготермінового зростання через залучення висококваліфікованих фірм із ключових та молодих світових ринків».

Nexia International (Nexia), мережа незалежних аудиторських і консалтингових фірм, із приємністю повідомляє, що за результатами всесвітнього опитування журналу International Accounting Bulletin (IAB), наша мережа піднялася порівняно з минулим роком на одну сходинку і стала 9-ою найбільшою світовою аудиторською мережею за розміром доходу.

Фінансові результати 2017 р. показують зростання сукупного доходу на більш ніж 3,62 млрд американських доларів, а це приріст у 13% порівняно з 2016 р.

Таке збільшення міжнародного доходу завдячує зростанню усієї мережі. Азійсько-тихоокеанський регіон досяг небаченого зростання на 62%, при чому Китай подвоїв свої доходи уже другий рік поспіль.

Північна і Центральна Америка показала приріст у 8%, її наздоганяють Європа, Близький Схід та Африка, які піднялися на 7%.

Кевін Арнолд, генеральний директор Nexia International, прокоментував це: «Такий вражаючий ріст усієї мережі – це чудова новина, і нам надзвичайно приємно посідати 9-те місце у світовому рейтингу.

Наші результати – це незаперечний доказ невтомного впровадження стратегії довготермінового зростання через залучення висококваліфікованих фірм із ключових та молодих світових ринків».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: