fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia International побила рекорд у 4 мільярди доларів доходу по всьому світу

22/ 01/ 2019
  Nexia International (Nexia), дев’ята у рейтингу найбільших глобальних мереж незалежних аудиторських та консалтингових фірм, з приємністю повідомляє свої фінансові результати за 2018 р., які вперше побили рекорд у 4 мільярди американських доларів. У 2018 р. сукупний дохід Nexia становив більше USD 4,02 мільярдів по всій мережі - зі зростанням на 11% порівняно з 2017 р. Таке збільшення міжнародного доходу завдячує невпинному зростанню усієї мережі по всіх регіонах, з поміж яких особливо добре проявили себе Північна Америка та Тихоокеанська Азія. Таке зростання прибутку в Азійсько-Тихоокеанському регіоні завдячує успіхам Nexia з цілеспрямованого залучення нових членів у Китаї. У 2018 році Nexia розширювала свою світову присутність, залучаючи до мережі нові фірми у Білорусі, Болгарії, Італії, Малі, Уганді, Замбії та Зімбабве. У своєму коментарі про ці результати Кевін Арнолд, генеральний директор Nexia International, сказав: «Мені надзвичайно приємно спостерігати ще один рік, який засвідчив зростання на двозначний відсоток, а також очевидні результати нашої довгострокової стратегії залучення і заохочення високопрофесійних фірм на розвинутих та нових світових ринках. Такий вражаючий ріст доходів - це видатне досягнення, воно доводить, що присутність Nexia по цілому світу й далі розширюється, надаючи нові можливості нашим членам».

Nexia International (Nexia), дев’ята у рейтингу найбільших глобальних мереж незалежних аудиторських та консалтингових фірм, з приємністю повідомляє свої фінансові результати за 2018 р., які вперше побили рекорд у 4 мільярди американських доларів.

У 2018 р. сукупний дохід Nexia становив більше USD 4,02 мільярдів по всій мережі – зі зростанням на 11% порівняно з 2017 р.

Таке збільшення міжнародного доходу завдячує невпинному зростанню усієї мережі по всіх регіонах, з поміж яких особливо добре проявили себе Північна Америка та Тихоокеанська Азія. Таке зростання прибутку в Азійсько-Тихоокеанському регіоні завдячує успіхам Nexia з цілеспрямованого залучення нових членів у Китаї.

У 2018 році Nexia розширювала свою світову присутність, залучаючи до мережі нові фірми у Білорусі, Болгарії, Італії, Малі, Уганді, Замбії та Зімбабве.

У своєму коментарі про ці результати Кевін Арнолд, генеральний директор Nexia International, сказав: «Мені надзвичайно приємно спостерігати ще один рік, який засвідчив зростання на двозначний відсоток, а також очевидні результати нашої довгострокової стратегії залучення і заохочення високопрофесійних фірм на розвинутих та нових світових ринках. Такий вражаючий ріст доходів – це видатне досягнення, воно доводить, що присутність Nexia по цілому світу й далі розширюється, надаючи нові можливості нашим членам».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: