fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia DK вітає нову фірму з України UnderDefense, яка приєдналася до глобальної мережі Nexia International

20/ 11/ 2019
  Nexia International (Nexia), девята за величиною глобальна мережа незалежних бухгалтерських та консалтингових фірм, додала нову фірму-члена з України - UnderDefense. UnderDefense - це бутикова фірма з питань кібербезпеки, яка була створена в 2016 році. У даний час тут працює 45 найталановитіших експертів з безпеки. Компанія прицільно фокусується на етичному хакерстві, виявленні атак на кібербезпеку, розслідуванні та реагуванні. Офіси UnderDefense працюють у Нью-Йорку, Мальті, Львові і Варшаві.  Фірма пропонує цілий спектр консультативних послуг з безпеки, реагування на інциденти, договору про послуги реагування на інциденти, оцінювання завданих збитків, насті­льні вправи, оцінку ризику кіберстрахування, оцінку ризику злиття та поглинання та тестування на проникнення. Назар Тимошик, генеральний директор UnderDefense, зазначив: Ми дуже раді приєднатися до Nexia та доповнити її портфоліо нашими затребуваними послугами, привносячи більшу інноваційну цінність для клієнтів Nexia, де часто ІТ є важливою частиною повсякденних бізнес-операцій. Ми гарантуємо, що ці операції не будуть порушені,  а довіра та прозорість підвищаться з допомогою відповідей на найчутливіші питання рівня С. Ми залучаємо експертів світового класу до складу сімї Nexia, щоб за допомогою наших технологій та процесів мінімізувати кіберзагрози та негайно реагувати на інциденти.

Nexia International (Nexia), дев’ята за величиною глобальна мережа незалежних бухгалтерських та консалтингових фірм, додала нову фірму-члена з України – UnderDefense.

UnderDefense – це бутикова фірма з питань кібербезпеки, яка була створена в 2016 році. У даний час тут працює 45 найталановитіших експертів з безпеки. Компанія прицільно фокусується на етичному хакерстві, виявленні атак на кібербезпеку, розслідуванні та реагуванні. Офіси UnderDefense працюють у Нью-Йорку, Мальті, Львові і Варшаві. 

Фірма пропонує цілий спектр консультативних послуг з безпеки, реагування на інциденти, договору про послуги реагування на інциденти, оцінювання завданих збитків, насті­льні вправи, оцінку ризику кіберстрахування, оцінку ризику злиття та поглинання та тестування на проникнення.

Назар Тимошик, генеральний директор UnderDefense, зазначив: ”Ми дуже раді приєднатися до Nexia та доповнити її портфоліо нашими затребуваними послугами, привносячи більшу інноваційну цінність для клієнтів Nexia, де часто ІТ є важливою частиною повсякденних бізнес-операцій. Ми гарантуємо, що ці операції не будуть порушені,  а довіра та прозорість підвищаться з допомогою відповідей на найчутливіші питання рівня С. Ми залучаємо експертів світового класу до складу сім’ї Nexia, щоб за допомогою наших технологій та процесів мінімізувати кіберзагрози та негайно реагувати на інциденти”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: