fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NEXIA DK: Tax Guide for Ukraine 2024

02/ 02/ 2024
  Nexia DK пропонує Вам ознайомитись із новим англомовним оглядом податкової системи в Україні на 2024 рік для фізичних та юридичних осіб: – “Tax Guide for Ukraine 2024”. Щоб ознайомитись з виданням, будь ласка, перейдіть за посиланням. Вирішальним фактором, який вплинув на всі типи бізнесу та людей в Україні протягом останніх двох років, є вторгнення Росії в Україну. Війна має життєво важливий вплив на податкову, митну та валютну політику України. У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні 24 лютого 2022 року були запроваджені певні тимчасові норми, зокрема податкові пільги для підприємств, які не можуть виконувати податкові зобов’язання, звільнення від оподаткування ПДВ окремих видів операцій (спеціальні засоби індивідуального захисту, товари оборонного призначення, деякі ліків і мед пристроїв) тощо. Команда Nexia DK готова допомогти вам з податковими питаннями та надати практичні рішення з урахуванням ваших потреб!

Nexia DK пропонує Вам ознайомитись із новим англомовним оглядом податкової системи в Україні на 2024 рік для фізичних та юридичних осіб: – “Tax Guide for Ukraine 2024. Щоб ознайомитись з виданням, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Вирішальним фактором, який вплинув на всі типи бізнесу та людей в Україні протягом останніх двох років, є вторгнення Росії в Україну. Війна має життєво важливий вплив на податкову, митну та валютну політику України. У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні 24 лютого 2022 року були запроваджені певні тимчасові норми, зокрема податкові пільги для підприємств, які не можуть виконувати податкові зобов’язання, звільнення від оподаткування ПДВ окремих видів операцій (спеціальні засоби індивідуального захисту, товари оборонного призначення, деякі ліків і мед пристроїв) тощо.

Команда Nexia DK готова допомогти вам з податковими питаннями та надати практичні рішення з урахуванням ваших потреб!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: