fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NEXIA DK: Tax Guide for Ukraine 2023

14/ 07/ 2023
  Nexia DK пропонує Вам ознайомитись із новим англомовним оглядом податкової системи в Україні на 2023 рік для фізичних та юридичних осіб: – “Tax Guide for Ukraine 2023”. Щоб ознайомитись з виданням, будь ласка, перейдіть за посиланням. Вирішальним фактором, який вплинув на всі види бізнесу та людей в Україні у 2022-2023 роках, є вторгнення Росії в Україну. Війна життєво впливає на податкову, митну та валютну політику України. У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні 24 лютого 2022 року запроваджено певні тимчасові норми, зокрема спрощений режим оподаткування 2% податок на прибуток, податкові пільги для підприємств, які не можуть виконувати свої податкові зобовязання, ПДВ звільнення для окремих видів операцій тощо. Команда Nexia DK готова допомогти вам з податковими питаннями та надати практичні рішення з урахуванням ваших потреб!

Nexia DK пропонує Вам ознайомитись із новим англомовним оглядом податкової системи в Україні на 2023 рік для фізичних та юридичних осіб: – “Tax Guide for Ukraine 2023”. Щоб ознайомитись з виданням, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Вирішальним фактором, який вплинув на всі види бізнесу та людей в Україні у 2022-2023 роках, є вторгнення Росії в Україну. Війна життєво впливає на податкову, митну та валютну політику України. У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні 24 лютого 2022 року запроваджено певні тимчасові норми, зокрема спрощений режим оподаткування 2% податок на прибуток, податкові пільги для підприємств, які не можуть виконувати свої податкові зобов’язання, ПДВ звільнення для окремих видів операцій тощо.

Команда Nexia DK готова допомогти вам з податковими питаннями та надати практичні рішення з урахуванням ваших потреб!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: