fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia DK стала акредитованим роботодавцем СІМА

09/ 05/ 2024
  Nexia DK пройшла акредитацію міжнародної організації Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (СІМА) та здобула статус CIMA Training Quality Partner, що надається в рамках програми акредитації роботодавця та означає дотримання організацією рекомендованих стандартів якості з навчання за програмами CIMA. CIMA Training Quality Partner — статус, що надається в рамках програми акредитації роботодавця й означає дотримання організацією рекомендованих стандартів якості щодо навчання за програмами CIMA. Цей статус підтверджує наші зусилля у створенні сприятливого середовища для навчання та розвитку команди Nexia DK, а також якості послуг, які надаються клієнтам. Про Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів (CIMA), заснований в 1919 році, є провідною й найбільшою в світі професійною групою управлінських бухгалтерів. Налічує понад 227 000 студентів і членів у 176 країнах світу, які діють у 179 країнах. Має репутацію провідного професійного співтовариства у сфері обліку собівартості, бюджетування, управлінського обліку, оцінки інвестицій і прийняття управлінських рішень. Члени та студенти CIMA працюють у промисловому, комерційному, державному секторах та у некомерційних організаціях. CIMA тісно співпрацює з роботодавцями та спонсорами передових наукових досліджень, що дозволяє постійно оновлювати кваліфікацію і вимоги до професійного досвіду та продовжувати професійний розвиток; це, в свою чергу, гарантує вищий рівень формування програм по фінансовій підготовці. Про Nexia DK Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній - Nexia. Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає провідне місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2023. Мережа Nexia налічує 624 офіси у понад 123 країнах світу. В Україні група компаній Nexia DK заснована у 2003 році, і сьогодні займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу, Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки.

Nexia DK пройшла акредитацію міжнародної організації Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (СІМА) та здобула статус CIMA Training Quality Partner, що надається в рамках програми акредитації роботодавця та означає дотримання організацією рекомендованих стандартів якості з навчання за програмами CIMA.

CIMA Training Quality Partner — статус, що надається в рамках програми акредитації роботодавця й означає дотримання організацією рекомендованих стандартів якості щодо навчання за програмами CIMA. Цей статус підтверджує наші зусилля у створенні сприятливого середовища для навчання та розвитку команди Nexia DK, а також якості послуг, які надаються клієнтам.

Про Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів

Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів (CIMA), заснований в 1919 році, є провідною й найбільшою в світі професійною групою управлінських бухгалтерів. Налічує понад 227 000 студентів і членів у 176 країнах світу, які діють у 179 країнах. Має репутацію провідного професійного співтовариства у сфері обліку собівартості, бюджетування, управлінського обліку, оцінки інвестицій і прийняття управлінських рішень. Члени та студенти CIMA працюють у промисловому, комерційному, державному секторах та у некомерційних організаціях. CIMA тісно співпрацює з роботодавцями та спонсорами передових наукових досліджень, що дозволяє постійно оновлювати кваліфікацію і вимоги до професійного досвіду та продовжувати професійний розвиток; це, в свою чергу, гарантує вищий рівень формування програм по фінансовій підготовці.

Про Nexia DK

Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній – Nexia.

Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає провідне місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2023. Мережа Nexia налічує 624 офіси у понад 123 країнах світу.

В Україні група компаній Nexia DK заснована у 2003 році, і сьогодні займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу, Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: