fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia DK стала акредитованим роботодавцем АССА за напрямком Professional Development

02/ 07/ 2019
  У рамках програми ACCA (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) з 18 червня компанія Nexia DK. Auditors & Consultants офіційно отримала статус акредитованого роботодавця АССА за напрямком Professional Development. Даний статус підтверджує можливості навчання та підвищення кваліфікації, які компанія надає своїм співробітникам та членам АССА для підтримки їх постійного професійного розвитку (CPD). Переваги статусу ACCA Approved Employer за напрямком Professional Development: отримання та підтвердження членства АССА за спрощеною процедурою; регулярне проходження навчання, складання іспитів, підвищення кваліфікації для працівників в навчальних центрах-партнерах АССА та отримання сертифікатів міжнародного зразка; доступ до найсвіжіших новин і досліджень у галузі фінансів та бухгалтерського обліку; доступ до кращих практик залучення фахівців; використання платформи АССА для навчання, розвитку, нетворкінгу тощо. Ми довели, що підтримка розвитку наших працівників – це запорука цінності та успішності бізнесу!

У рамках програми ACCA (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) з 18 червня компанія Nexia DK. Auditors & Consultants офіційно отримала статус акредитованого роботодавця АССА за напрямком Professional Development.

Даний статус підтверджує можливості навчання та підвищення кваліфікації, які компанія надає своїм співробітникам та членам АССА для підтримки їх постійного професійного розвитку (CPD).

Переваги статусу ACCA Approved Employer за напрямком Professional Development:

  • отримання та підтвердження членства АССА за спрощеною процедурою;
  • регулярне проходження навчання, складання іспитів, підвищення кваліфікації для працівників в навчальних центрах-партнерах АССА та отримання сертифікатів міжнародного зразка;
  • доступ до найсвіжіших новин і досліджень у галузі фінансів та бухгалтерського обліку;
  • доступ до кращих практик залучення фахівців;
  • використання платформи АССА для навчання, розвитку, нетворкінгу тощо.

Ми довели, що підтримка розвитку наших працівників – це запорука цінності та успішності бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: