fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia DK розширюється: міжнародна аудиторська компанія відкриває нові вакансії

26/ 01/ 2018
  Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants продовжує залучати досвідчених професіоналів та молодих амбітних працівників у свою команду. Успішне завершення 2017 року та позитивна динаміка розвитку Групи компаній обумовили відкриття нових вакансій у сферах аудиту, бухгалтерського обліку й податкового консультування у Києві та Львові. «В першу чергу, ми потребуємо фахівців з тих напрямків, які найшвидше розвиваються. Зокрема, це напрямок аудиту, де ми шукаємо фахівців у широкому діапазоні – від помічника аудитора до висококваліфікованого персоналу найвищого рівня: менеджерів та старших аудиторів, – коментує Роман Білик, керуючий партнер Nexia DK. – Також у нас є відкриті вакансії у напрямках податкового консультування та бухгалтерського обслуговування. Хочу зауважити, що помічників аудитора чи інший молодший персонал ми набираємо, переважно, серед студентів останніх курсів або нещодавніх випускників». Сьогодні частка молодих працівників (віком до 35 років) у Групі компаній Nexia DK. Auditors & Consultants складає 61%. Серед них багато тих, хто нещодавно закінчив виш або продовжує вчитися. Для багатьох із них робота в Nexia DK стала першим місцем праці – таких у Групі компаній 33%. «Ми багато вкладаємо в нашу молодь та намагаємося створити для неї найкраще робоче середовище для професійного зростання, – зазначив Роман Білик. – Nexia DK не лише розвиває професійні якості, здібності, вміння і навички молодих працівників на робочому місці, але й багато уваги приділяє зовнішньому і внутрішньому навчанню. Зокрема, ми запровадили програму підтримки співробітників, які навчаються і здобувають членство в АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) – одній з найбільших міжнародних організацій бухгалтерів та фінансистів. Nexia DK повністю оплачує навчання наших студентів та внески тих, хто вже став повноцінним членом АССА». Актуальні вакансії Nexia DK. Auditors & Consultants завжди можна знайти на сайтах Rabota.ua, hh.ua, а також у розділі «Карєра» на сайті Групи компаній.

Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants продовжує залучати досвідчених професіоналів та молодих амбітних працівників у свою команду. Успішне завершення 2017 року та позитивна динаміка розвитку Групи компаній обумовили відкриття нових вакансій у сферах аудиту, бухгалтерського обліку й податкового консультування у Києві та Львові.

«В першу чергу, ми потребуємо фахівців з тих напрямків, які найшвидше розвиваються. Зокрема, це напрямок аудиту, де ми шукаємо фахівців у широкому діапазоні – від помічника аудитора до висококваліфікованого персоналу найвищого рівня: менеджерів та старших аудиторів, – коментує Роман Білик, керуючий партнер Nexia DK. – Також у нас є відкриті вакансії у напрямках податкового консультування та бухгалтерського обслуговування. Хочу зауважити, що помічників аудитора чи інший молодший персонал ми набираємо, переважно, серед студентів останніх курсів або нещодавніх випускників».

Сьогодні частка молодих працівників (віком до 35 років) у Групі компаній Nexia DK. Auditors & Consultants складає 61%. Серед них багато тих, хто нещодавно закінчив виш або продовжує вчитися. Для багатьох із них робота в Nexia DK стала першим місцем праці – таких у Групі компаній 33%.

«Ми багато вкладаємо в нашу молодь та намагаємося створити для неї найкраще робоче середовище для професійного зростання, – зазначив Роман Білик. – Nexia DK не лише розвиває професійні якості, здібності, вміння і навички молодих працівників на робочому місці, але й багато уваги приділяє зовнішньому і внутрішньому навчанню. Зокрема, ми запровадили програму підтримки співробітників, які навчаються і здобувають членство в АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) – одній з найбільших міжнародних організацій бухгалтерів та фінансистів. Nexia DK повністю оплачує навчання наших студентів та внески тих, хто вже став повноцінним членом АССА».

Актуальні вакансії Nexia DK. Auditors & Consultants завжди можна знайти на сайтах Rabota.ua, hh.ua, а також у розділі «Кар’єра» на сайті Групи компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: