fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Nexia DK на чверть збільшила доходи за 2017 рік

31/ 01/ 2018
  Одна з найбільших аудиторських і консалтингових груп України Nexia DK. Auditors & Consultants завершила 2017 рік зі значним зростанням доходів – на 25% порівняно з 2016 роком. Досягнення позитивної динаміки стало можливим, насамперед, завдяки зростанню таких напрямків, як аудит, податкове консультування та юридичні послуги. «Я переконаний, що стійкі лідерські позиції нашої Групи компаній забезпечує те, що ми завжди відповідально ставимося до своєї роботи і надаємо клієнтам якісні професійні послуги. У нас працюють хороші експерти та кваліфікований персонал, а це – основа успіху у сфері аудиту і консалтингу, – зазначив керуючий партнер консалтингового напряму Nexia DK Степан Ревич. – Зауважу, що минулий рік був успішним не тільки для нас, але і для глобальної мережі Nexia International, до складу якої ми входимо. У 2017 році Nexia International суттєво покращила минулорічні показники і зміцнила позиції у першій десятці світових аудиторських фірм».   В  Україні Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants працює з 2003 року та є одним із лідерів у сфері аудиту, консалтингу та інших професійних послуг. Офіси компанії розташовані у Києві та Львові, представництва – у Вінниці та на Закарпатті. Мережа незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International налічує понад 650 офісів у більш ніж 115 країнах світу. У 2017 році сукупний дохід мережі склав $3,6 млрд. (у 2016 році - $3,2 млрд.).

Одна з найбільших аудиторських і консалтингових груп України Nexia DK. Auditors & Consultants завершила 2017 рік зі значним зростанням доходів – на 25% порівняно з 2016 роком.

Досягнення позитивної динаміки стало можливим, насамперед, завдяки зростанню таких напрямків, як аудит, податкове консультування та юридичні послуги.

«Я переконаний, що стійкі лідерські позиції нашої Групи компаній забезпечує те, що ми завжди відповідально ставимося до своєї роботи і надаємо клієнтам якісні професійні послуги. У нас працюють хороші експерти та кваліфікований персонал, а це – основа успіху у сфері аудиту і консалтингу, – зазначив керуючий партнер консалтингового напряму Nexia DK Степан Ревич. – Зауважу, що минулий рік був успішним не тільки для нас, але і для глобальної мережі Nexia International, до складу якої ми входимо. У 2017 році Nexia International суттєво покращила минулорічні показники і зміцнила позиції у першій десятці світових аудиторських фірм».  

В  Україні Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants працює з 2003 року та є одним із лідерів у сфері аудиту, консалтингу та інших професійних послуг. Офіси компанії розташовані у Києві та Львові, представництва – у Вінниці та на Закарпатті.

Мережа незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International налічує понад 650 офісів у більш ніж 115 країнах світу. У 2017 році сукупний дохід мережі склав $3,6 млрд. (у 2016 році – $3,2 млрд.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: