fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Назар Чернявський відзначений у рейтингу Who’s Who Legal: Banking 2024

09/ 01/ 2024
  Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, визнаний одним із провідних юристів у сфері банківського права за версією Who’s Who Legal. Це престижне визнання підкреслює його винятковий внесок та експертизу у сфері банківського права. Варто зазначити, що менш ніж 50 % номінантів відбираються для включення до цього престижного рейтингу. WWL: Banking 2024 визначає провідних юристів у сфері банківського права по всьому світу, які відзначені за значний досвід захисту інтересів фінансових установ та їхніх корпоративних клієнтів у різноманітних фінансових та регуляторних питаннях. Експерти, представлені у цьому звіті, вирізняються своєю обізнаністю та досвідом у міжнародних угодах з придбання компаній та структурованого фінансування, а також консультуванням з питань банківського права та фінансового регулювання. Who’s Who Legal (WWL) здійснює дослідження найкращих юристів та експертів у всьому світі. У цьогорічному виданні представлено 857 юристів та 17 адвокатів з 345 юридичних фірм із 64 юрисдикцій. Sayenko Kharenko пишається досягненням Назара та сподівається на подальше визнання своїх юристів на світовій юридичній арені.

Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, визнаний одним із провідних юристів у сфері банківського права за версією Who’s Who Legal. Це престижне визнання підкреслює його винятковий внесок та експертизу у сфері банківського права. Варто зазначити, що менш ніж 50 % номінантів відбираються для включення до цього престижного рейтингу.

WWL: Banking 2024 визначає провідних юристів у сфері банківського права по всьому світу, які відзначені за значний досвід захисту інтересів фінансових установ та їхніх корпоративних клієнтів у різноманітних фінансових та регуляторних питаннях.

Експерти, представлені у цьому звіті, вирізняються своєю обізнаністю та досвідом у міжнародних угодах з придбання компаній та структурованого фінансування, а також консультуванням з питань банківського права та фінансового регулювання.

Who’s Who Legal (WWL) здійснює дослідження найкращих юристів та експертів у всьому світі. У цьогорічному виданні представлено 857 юристів та 17 адвокатів з 345 юридичних фірм із 64 юрисдикцій.

Sayenko Kharenko пишається досягненням Назара та сподівається на подальше визнання своїх юристів на світовій юридичній арені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: