fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На Варварівському елеваторі встановили аналізатор інфрачервоний ІНФРАСКАН-3150

04/ 08/ 2021
  Сучасний автономний Інфрачервоний аналізатор ІНФРАСКАН - 3150 встановили в лабораторії Варварівського елеватора компанії G. R. Agro – 3 серпня 2021. Дане обладнання призначене для експрес визначення показників якості зернових, зернобобових, олійних культур шляхом вимірювання оптичних характеристик спеціально підготовлених проб аналізованих продуктів в ближній інфрачервоній області спектра. Інфрачервоні аналізатори дозволяють з високою точністю визначати важливі параметри якості агропродукції в лабораторії елеватора: вологість білок жир крохмаль клітковина клейковина цукор зольність амінокислота ПЗ даного обладнання синхронізовано з програмою агробізнес на дисплеї» (CRM система компанії), що дозволяє нашим клієнтам мати оперативні дані з аналізів завезеного зерна. Клієнт може, у разі виникнення спірних моментів, прийняти рішення про подальші дії з товаром. Комплектація лабораторії даним обладнання перш за все обумовлена швидкістю проведення аналізу декількох параметрів менш ніж за хвилину, простотою використання, високою точністю, тому що результати, отримані на БИК-аналізаторах, відмінно корелюють з результатами арбітражних методів. Даний аналізатор придбаний у ТОВ ЛАБТЕХСЕРВІС. Компанія поставляє сучасне лабораторне обладнання та прилади для експрес-аналізу сільськогосподарської продукції на території України. Повний цикл постачання обладнання, калібрування, установки ПЗ, навчання персоналу на підприємство відбувалося протягом 7 календарних днів.

Сучасний автономний Інфрачервоний аналізатор ІНФРАСКАН – 3150 встановили в лабораторії Варварівського елеватора компанії G. R. Agro – 3 серпня 2021.

Дане обладнання призначене для експрес визначення показників якості зернових, зернобобових, олійних культур шляхом вимірювання оптичних характеристик спеціально підготовлених проб аналізованих продуктів в ближній інфрачервоній області спектра.

Інфрачервоні аналізатори дозволяють з високою точністю визначати важливі параметри якості агропродукції в лабораторії елеватора:

  • вологість
  • білок
  • жир
  • крохмаль
  • клітковина
  • клейковина
  • цукор
  • зольність
  • амінокислота

ПЗ даного обладнання синхронізовано з програмою ” агробізнес на дисплеї» (CRM система компанії), що дозволяє нашим клієнтам мати оперативні дані з аналізів завезеного зерна. Клієнт може, у разі виникнення спірних моментів, прийняти рішення про подальші дії з товаром. Комплектація лабораторії даним обладнання перш за все обумовлена швидкістю проведення аналізу декількох параметрів менш ніж за хвилину, простотою використання, високою точністю, тому що результати, отримані на БИК-аналізаторах, відмінно корелюють з результатами арбітражних методів.

Даний аналізатор придбаний у ТОВ “ЛАБТЕХСЕРВІС”. Компанія поставляє сучасне лабораторне обладнання та прилади для експрес-аналізу сільськогосподарської продукції на території України.

Повний цикл постачання обладнання, калібрування, установки ПЗ, навчання персоналу на підприємство відбувалося протягом 7 календарних днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: