fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На річковому терміналі G.R. Agro відвантажили 3 000 тонн кукурудзи вперше у сезоні 2021/2022

26/ 11/ 2021
  Вперше для стороннього клієнта здійснено повний ланцюжок постачання 3000 тонн кукурудзи у повному циклі Вільногірський елеватор (підроблене до експортної якості зерно) – доставка автотранспортом (тільки власні автомобілі) – навантаження на корабель на річковому зерновому терміналі G.R. Agro (с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області) для транспортування зерна судном у бік глибоководних портів України. Навантаження проводилося на 2 несамохідні баржі, місткістю по 1500 тонн кожна. Зерно було відвантажено та перевезено з Вільногірського елеватора G.R. Agro є власним автопарком компанії на власний термінал. Комплекс обладнаний автомобільними вагами з довжиною платформи 18 метрів та вантажопідйомністю 80 тонн. Номінальна потужність завантаження до 350 тонн/год, норма завантаження на водний транспорт 1000–1500 тонн/добу.

Вперше для стороннього клієнта здійснено повний ланцюжок постачання 3000 тонн кукурудзи у повному циклі Вільногірський елеватор (підроблене до експортної якості зерно) – доставка автотранспортом (тільки власні автомобілі) – навантаження на корабель на річковому зерновому терміналі G.R. Agro (с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області) для транспортування зерна судном у бік глибоководних портів України.

Навантаження проводилося на 2 несамохідні баржі, місткістю по 1500 тонн кожна.

Зерно було відвантажено та перевезено з Вільногірського елеватора G.R. Agro є власним автопарком компанії на власний термінал.

Комплекс обладнаний автомобільними вагами з довжиною платформи 18 метрів та вантажопідйомністю 80 тонн.

Номінальна потужність завантаження до 350 тонн/год, норма завантаження на водний транспорт 1000–1500 тонн/добу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: