fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На кордоні з Польщею побудовано сучасний логістичний хаб — MOST Logistic Terminal

10/ 11/ 2021
  Ще більше можливостей для бізнесу відкриває логістичний термінал MOST LOGISTIC TERMINAL, що функціонує на кордоні з Польщею. МОST LT надає послуги перевалки вантажів з європейської вузької залізничної колії на широку, а також послуги складського зберігання та організації доставки вантажів залізничним транспортом  територіями  України та Європи. Новий логістичний хаб працює біля станції Мостиська-II, Львівської залізниці. Побудований за новітніми технологіями, термінал створює нові можливості для бізнесу й сприяє пожвавленню товарообігу між Україною і Європою — стратегічно важливим ринком, обсягом в 500 мільйонів платоспроможного населення. Зручне розташування потужностей робить термінал одним з ключових експортно-імпортних каналів у напрямку країн ЄС. Інфраструктура терміналу адаптована під потреби підприємців з обох сторін — сумісність залізничних систем забезпечується наявністю  вузької та широкої колій, товари зберігаються  на  сучасних критих складах та відкритих майданчиках, залучена високоефективна навантажувально - розвантажувальна техніка, за допомогою якої вантажі обробляються швидко та якісно.   Створення терміналу в районі залізничної станції Мостиська-ll, є черговим кроком економічної інтеграції України до європейського ділового простору. https://youtu.be/YHJxk2MUmT4

Ще більше можливостей для бізнесу відкриває логістичний термінал MOST LOGISTIC TERMINAL, що функціонує на кордоні з Польщею. МОST LT надає послуги перевалки вантажів з європейської вузької залізничної колії на широку, а також послуги складського зберігання та організації доставки вантажів залізничним транспортом  територіями  України та Європи.

Новий логістичний хаб працює біля станції Мостиська-II, Львівської залізниці. Побудований за новітніми технологіями, термінал створює нові можливості для бізнесу й сприяє пожвавленню товарообігу між Україною і Європою — стратегічно важливим ринком, обсягом в 500 мільйонів платоспроможного населення. Зручне розташування потужностей робить термінал одним з ключових експортно-імпортних каналів у напрямку країн ЄС.

Інфраструктура терміналу адаптована під потреби підприємців з обох сторін — сумісність залізничних систем забезпечується наявністю  вузької та широкої колій, товари зберігаються  на  сучасних критих складах та відкритих майданчиках, залучена високоефективна навантажувально – розвантажувальна техніка, за допомогою якої вантажі обробляються швидко та якісно.  

Створення терміналу в районі залізничної станції Мостиська-ll, є черговим кроком економічної інтеграції України до європейського ділового простору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: