fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На елеваторах G. R. Agro заготовили понад 25 000 тонн ранніх зернових з початок сезону

13/ 07/ 2021
  На елеваторах G. R. Agro заготовили понад 25 000 тис.тонн ранніх зернових з початок сезону. Компанія G. R. Agro стрімко набирає обертів по заготівлі зерна на елеваторах в сезоні 2021/2022. Станом на 12 липня прийнято понад 25 000 тис.тонн ранніх зернових на елеватори компанії. Незважаючи на погодні умови G. R. Agro не зменшує обертів заготівельної програми на сезон. Лідируючі позиції серед підприємств компанії займає Інгулецький елеватор. Близько 65% від усього обсягу заготовлених партій (понад 16 000 тис.т) з початку сезону прийняті на даний елеватор. Основною культурою приймання є озимий ячмінь. Щоб не знижувати темпи зростання приймання зерна та мінімізувати простої автотранспорту клієнтів на території на елеваторах встановлено цілодобовий графік обслуговування. Варто відзначити, що висока ефективність елеваторів залежить не тільки від якісних характеристик, але і відмінної злагодженої роботи всіх висококваліфікованих працівників на елеваторах. Програма Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників додає цінності підприємствам компанії серед зерносховищ у регіонах.

На елеваторах G. R. Agro заготовили понад 25 000 тис.тонн ранніх зернових з початок сезону.

Компанія G. R. Agro стрімко набирає обертів по заготівлі зерна на елеваторах в сезоні 2021/2022.

Станом на 12 липня прийнято понад 25 000 тис.тонн ранніх зернових на елеватори компанії. Незважаючи на погодні умови G. R. Agro не зменшує обертів заготівельної програми на сезон.

Лідируючі позиції серед підприємств компанії займає Інгулецький елеватор. Близько 65% від усього обсягу заготовлених партій (понад 16 000 тис.т) з початку сезону прийняті на даний елеватор. Основною культурою приймання є озимий ячмінь.

Щоб не знижувати темпи зростання приймання зерна та мінімізувати простої автотранспорту клієнтів на території на елеваторах встановлено цілодобовий графік обслуговування.

Варто відзначити, що висока ефективність елеваторів залежить не тільки від якісних характеристик, але і відмінної злагодженої роботи всіх висококваліфікованих працівників на елеваторах.

Програма “Безкоштовне зберігання” для сільгоспвиробників додає цінності підприємствам компанії серед зерносховищ у регіонах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: