fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На експортному ринку зерна спостерігається зниження цін — аналітики G.R. Agro

03/ 12/ 2021
  На експортному ринку українських зернових відбувається зниження цін під натиском різноманітних факторів. «Гривневі ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах на пшеницю 2 класу зменшились на 150 грн/т у порівнянні з минулою п’ятницею, а у доларовому еквіваленті зниження відбулось на $8-10/т», — повідомили аналітики G.R. Agro. На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалося зниження цін під натиском сусідніх ринків.  Щодо фуражної кукурудзи, то ціни попиту CPT глибоководні порти зменшились на $3/т в порівнянні з минулою п’ятницею до $269/т на фоні збільшення кількості пропозицій і невеликому попиту. «Експортери поки чекають на подальше зменшення цін і не спішать укладати угоди на купівлю кукурудзи», — пояснили аналітики. 

На експортному ринку українських зернових відбувається зниження цін під натиском різноманітних факторів.

«Гривневі ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах на пшеницю 2 класу зменшились на 150 грн/т у порівнянні з минулою п’ятницею, а у доларовому еквіваленті зниження відбулось на $8-10/т», — повідомили аналітики G.R. Agro.

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалося зниження цін під натиском сусідніх ринків. 

Щодо фуражної кукурудзи, то ціни попиту CPT глибоководні порти зменшились на $3/т в порівнянні з минулою п’ятницею до $269/т на фоні збільшення кількості пропозицій і невеликому попиту.

«Експортери поки чекають на подальше зменшення цін і не спішать укладати угоди на купівлю кукурудзи», — пояснили аналітики. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: