fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет Асоціації у Харкові

18/ 04/ 2024
  Провели засідання Митного комітету за участі керівництва Харківської митниці. Презентували дослідження ЄБА «Митний індекс» (партнери - DHL Express в Україні). «Бізнес покращив оцінку митної сфери в Україні. Відтак, інтегральна оцінка індексу дещо зросла до 3,24 балів з 5-ти можливих та знаходиться у нейтральній площині (3,17 балів у 2022 році)». З фахівцями митної справи обговорювали класифікацію товарів (зобов’язуючі рішення з питань класифікації товарів та визначення їх походження, аналогічного до практики ЄС), процедури митного оформлення, питання країни походження товарів, поняття «Спірне питання класифікації», а також альтернативні правила походження Пан-Євро-Мед та їх застосування на сьогоднішній день. На думку підприємців, задля вирішення виникаючих питань необхідні узгоджені та зважені дії з боку бізнесу та влади й надання митницею чітких і зрозумілих роз’яснень митного законодавства. Тож, нагадуємо, що в рамках спільного проєкту «Відповідаємо на питання бізнесу» у Вас є можливість отримати відповіді від спеціалістів  Харківської митниці.  Чекаємо на ваші запити на [email protected]  Висловлюємо щиру подяку всім фахівцям Харківської митниці та її керівництву за довготривалу співпрацю! Та вдячні модератору Комітету Вірі Носовій за професіоналізм та влучні питання, відповіді на які було важливо отримати присутнім.

Провели засідання Митного комітету за участі керівництва Харківської митниці.

Презентували дослідження ЄБА «Митний індекс» (партнери – DHL Express в Україні). «Бізнес покращив оцінку митної сфери в Україні. Відтак, інтегральна оцінка індексу дещо зросла до 3,24 балів з 5-ти можливих та знаходиться у нейтральній площині (3,17 балів у 2022 році)».

З фахівцями митної справи обговорювали класифікацію товарів (зобов’язуючі рішення з питань класифікації товарів та визначення їх походження, аналогічного до практики ЄС), процедури митного оформлення, питання країни походження товарів, поняття «Спірне питання класифікації», а також альтернативні правила походження Пан-Євро-Мед та їх застосування на сьогоднішній день.

На думку підприємців, задля вирішення виникаючих питань необхідні узгоджені та зважені дії з боку бізнесу та влади й надання митницею чітких і зрозумілих роз’яснень митного законодавства. Тож, нагадуємо, що в рамках спільного проєкту «Відповідаємо на питання бізнесу» у Вас є можливість отримати відповіді від спеціалістів  Харківської митниці.  Чекаємо на ваші запити на [email protected] 

Висловлюємо щиру подяку всім фахівцям Харківської митниці та її керівництву за довготривалу співпрацю!

Та вдячні модератору Комітету Вірі Носовій за професіоналізм та влучні питання, відповіді на які було важливо отримати присутнім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: