fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Михайло Харенко та Назар Чернявський вкотре підтверджують свої позиції серед найкращих світових експертів у сферах банківського і фінансового права, ринків капіталу за версією Expert Guide 2021

18/ 10/ 2021
  Авторитетний міжнародний довідник Expert Guide 2021 рекомендує партнерів Михайла Харенка і Назара Чернявського серед кращих світових юристів у сферах банківського і фінансового права, ринків капіталу. Цього року в межах дослідження було опитано більш ніж 10 000 юристів і юрисконсультів і відібрано 5 095 експертів, які увійшли до фінального рейтингу. Фіналістів було визначено на основі комплексного дослідження, що, зокрема, враховує оцінки клієнтів та колег. Довідник є провідним виданням у галузі банківського та фінансового права, ринку капіталу, і цього року дослідження охопило рекордну кількість людей. Протягом останніх 27 років Expert Guides досліджує юридичні ринки по всьому світу. Довідник є цінним інструментом та надійним ресурсом для міжнародних клієнтів, яким потрібна юридична допомога. Expert Guides надають авторитетну оцінку світовому ринку юридичних та консалтингових послуг та є важливим ресурсом для керівників та корпоративних юристів у всьому світі. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua. Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Авторитетний міжнародний довідник Expert Guide 2021 рекомендує партнерів Михайла Харенка і Назара Чернявського серед кращих світових юристів у сферах банківського і фінансового права, ринків капіталу.

Цього року в межах дослідження було опитано більш ніж 10 000 юристів і юрисконсультів і відібрано 5 095 експертів, які увійшли до фінального рейтингу. Фіналістів було визначено на основі комплексного дослідження, що, зокрема, враховує оцінки клієнтів та колег.

Довідник є провідним виданням у галузі банківського та фінансового права, ринку капіталу, і цього року дослідження охопило рекордну кількість людей. Протягом останніх 27 років Expert Guides досліджує юридичні ринки по всьому світу. Довідник є цінним інструментом та надійним ресурсом для міжнародних клієнтів, яким потрібна юридична допомога. Expert Guides надають авторитетну оцінку світовому ринку юридичних та консалтингових послуг та є важливим ресурсом для керівників та корпоративних юристів у всьому світі.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua.

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: