fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ми змінили логотип, щоб донести нашу стратегічну ідею

10/ 09/ 2018
  Девелоперська компанія повного циклу City One Development змінила логотип. Зараз він виглядає більш сучасним, динамічним, а головне - відображає стратегію компанії: комплексний розвиток територій, створення міського простору для життя, роботи і творчості сучасної людини. Зміни відбулися в стилістиці логотипу і у фірмовій графіці. Саме остання зараз більш підкреслює стабільність і впевненість компанії, які були сформовані роками роботи і успішної бізнес-діяльності на ринку. Дискриптор бренду - development - перетворився на букву «D», й символічно нагадує кнопку «Play». Логотип, який раніше мав основу в кілька рядків, зараз отримав більш динамічну форму, позбувшись від нижнього ряду. Слова «City» і «One» в логотипі підкреслили стратегію бренду і відобразили її семіотичну важливість. Інформаційна довідка City One Development - девелоперська компанія повного циклу, яка реалізовує повний комплекс послуг в області створення і розвитку обєктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії почала в 2006 році, а в 2010 році була офіційно зареєстрована під імям City One Development. Сьогодні в компанії працює понад 150 співробітників і портфель проектів налічує понад 700 000 м2 вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569 341 м2 нового будівництва. Компанія реалізовує концептуальні проекти комплексного розвитку територій в столиці, серед яких: квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів», ЖК комфорт-класу «Святобор». Ряд нових проектів компанії зараз на етапі проектування.

Девелоперська компанія повного циклу City One Development змінила логотип. Зараз він виглядає більш сучасним, динамічним, а головне – відображає стратегію компанії: комплексний розвиток територій, створення міського простору для життя, роботи і творчості сучасної людини.

Зміни відбулися в стилістиці логотипу і у фірмовій графіці. Саме остання зараз більш підкреслює стабільність і впевненість компанії, які були сформовані роками роботи і успішної бізнес-діяльності на ринку.

Дискриптор бренду – development – перетворився на букву «D», й символічно нагадує кнопку «Play». Логотип, який раніше мав основу в кілька рядків, зараз отримав більш динамічну форму, позбувшись від нижнього ряду. Слова «City» і «One» в логотипі підкреслили стратегію бренду і відобразили її семіотичну важливість.

Інформаційна довідка

City One Development – девелоперська компанія повного циклу, яка реалізовує повний комплекс послуг в області створення і розвитку об’єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії почала в 2006 році, а в 2010 році була офіційно зареєстрована під ім’ям City One Development. Сьогодні в компанії працює понад 150 співробітників і портфель проектів налічує понад 700 000 м2 вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569 341 м2 нового будівництва. Компанія реалізовує концептуальні проекти комплексного розвитку територій в столиці, серед яких: квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів», ЖК комфорт-класу «Святобор». Ряд нових проектів компанії зараз на етапі проектування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: