fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мріяти, прагнути й досягати: SkyUp дарує* безлімітні квитки олімпійським і паралімпійським призерам

09/ 08/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp упевнена, що будь-які мрії здійсненні: якщо вірити в себе, докласти зусиль та постійно рухатись до мети, то навіть неможливе стає реальним. І олімпійські чемпіони — справжній тому доказ. Ми вітаємо усіх 30 українських призерів Олімпійських ігор 2020 у Токіо, які принесли нашій країні 19 медалей, та бажаємо їм ніколи не зупинятись і продовжувати ставити рекорди. Як справжня українська авіакомпанія, ми завжди вболіваємо за свою країну та пишаємося спортивними успіхами національної збірної. І кожен раз, коли на Олімпіаді підіймається український прапор — це момент гордості. Щоб висловити свою подяку й підтримати наших призерів, SkyUp дарує* безлімітні квитки на всі авіарейси компанії: володарям золотих медалей — протягом 4 років (Ми щиро вітаємо Жана Беленюка з перемогою — вболівали за Вас і раділи медалі, але знаємо, що як Народний депутат Верховної Ради України, Ви не можете отримувати такі подарунки. Що робити — це прикро, але справедливо) володарям срібних медалей — протягом 2 років володарям бронзових медалей — протягом 1 року Крім того, ми оголошуємо, що такі само безлімітні квитки отримають* і медалісти Паралімпійських ігор, які вже через кілька тижнів стартують в Японії. Сила спорту — в його відкритості світу, адже результати лише тоді дійсні, коли перевірені порівнянням з іншими. Ми розуміємо важливість міжнародних подорожей для спортсменів і спортсменок, а тому сподіваємось, що польоти зі SkyUp допоможуть їм у тренуваннях, змаганнях чи відпочинку.  А ще ми знаємо, що кожна перемога нашої збірної — це більше ніж успіх конкретної людини. Олімпійські перемоги створюють імідж країни в світі, та  додають мотивації всім українцям досягати своїх цілей. І часто для першого кроку достатньо відкласти смартфон, відірватись від екрану комп’ютера чи телевізора, обрати собі маршрут і діяти. ___________ * — під подарунком мається на увазі можливість придбати квитки за 1 грн.

Авіакомпанія SkyUp упевнена, що будь-які мрії здійсненні: якщо вірити в себе, докласти зусиль та постійно рухатись до мети, то навіть неможливе стає реальним. І олімпійські чемпіони — справжній тому доказ. Ми вітаємо усіх 30 українських призерів Олімпійських ігор 2020 у Токіо, які принесли нашій країні 19 медалей, та бажаємо їм ніколи не зупинятись і продовжувати ставити рекорди.

Як справжня українська авіакомпанія, ми завжди вболіваємо за свою країну та пишаємося спортивними успіхами національної збірної. І кожен раз, коли на Олімпіаді підіймається український прапор — це момент гордості. Щоб висловити свою подяку й підтримати наших призерів, SkyUp дарує* безлімітні квитки на всі авіарейси компанії:

  • володарям золотих медалей — протягом 4 років

(Ми щиро вітаємо Жана Беленюка з перемогою — вболівали за Вас і раділи медалі, але знаємо, що як Народний депутат Верховної Ради України, Ви не можете отримувати такі подарунки. Що робити — це прикро, але справедливо)

  • володарям срібних медалей — протягом 2 років
  • володарям бронзових медалей — протягом 1 року

Крім того, ми оголошуємо, що такі само безлімітні квитки отримають* і медалісти Паралімпійських ігор, які вже через кілька тижнів стартують в Японії.

Сила спорту — в його відкритості світу, адже результати лише тоді дійсні, коли перевірені порівнянням з іншими. Ми розуміємо важливість міжнародних подорожей для спортсменів і спортсменок, а тому сподіваємось, що польоти зі SkyUp допоможуть їм у тренуваннях, змаганнях чи відпочинку. 

А ще ми знаємо, що кожна перемога нашої збірної — це більше ніж успіх конкретної людини. Олімпійські перемоги створюють імідж країни в світі, та  додають мотивації всім українцям досягати своїх цілей. І часто для першого кроку достатньо відкласти смартфон, відірватись від екрану комп’ютера чи телевізора, обрати собі маршрут і діяти.

___________

* — під подарунком мається на увазі можливість придбати квитки за 1 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: