fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мозкоштурм з Асоціацією в Одесі

26/ 06/ 2019
    Творчі здібності та інновації - основні джерела тривалого і глобального успіху в сучасному світі, що змінюється. Коли Ви стикаєтеся з швидко мінливими тенденціями, жорсткою конкуренцією, і потребою чудово працювати незважаючи на напружений бюджет - Ви потребуєте латерального мислення. Саме цьому була присвячена наша перша сесія з серії воркшопів із вивчення креативних методик - Мозкоштурм з Асоціацією в Одесі - організована спільно з членською компанією 4Press та їхнім проектом з бізнес розвідки GreenDuck. Модератори Катерина Вершиніна та Андрій Саламатов зруйнували міф, що креативним потрібно народитися, та детальніше розповіли як цей навик можна вивчити та розвинути. Адже латеральне мислення як спосіб змушування мозку видавати багато ідей за малий проміжок часу, відходячи від старих фіксованих стереотипів. Тут основне завдання полягає у тому, щоб прийти не стільки до вірного, скільки до ефективного рішення проблем, звільнитись від моделей-кліше, перебудувати стандартні схеми. Учасники в групах працювали над креативним вирішенням реальних бізнес-завдань, вчилися шукати приховані резерви і неочевидні рішення в будь-якій сфері бізнесу, проводити мозкові штурми з максимальною результативністю і в той же час намагалися не “зненавидіти” один одного під час такої інтенсивної взаємодії. Змінюйтеся та змінюйте – тільки так можна втриматися на течії сучасного життя і це єдиний ефективний шлях. Чекаємо на вас на наших наступних Мозкоштурмах!
01/

 

Творчі здібності та інновації – основні джерела тривалого і глобального успіху в сучасному світі, що змінюється. Коли Ви стикаєтеся з швидко мінливими тенденціями, жорсткою конкуренцією, і потребою чудово працювати незважаючи на напружений бюджет – Ви потребуєте латерального мислення. Саме цьому була присвячена наша перша сесія з серії воркшопів із вивчення креативних методик – Мозкоштурм з Асоціацією в Одесі – організована спільно з членською компанією 4Press та їхнім проектом з бізнес розвідки GreenDuck.

Модератори Катерина Вершиніна та Андрій Саламатов зруйнували міф, що креативним потрібно народитися, та детальніше розповіли як цей навик можна вивчити та розвинути. Адже латеральне мислення як спосіб змушування мозку видавати багато ідей за малий проміжок часу, відходячи від старих фіксованих стереотипів. Тут основне завдання полягає у тому, щоб прийти не стільки до вірного, скільки до ефективного рішення проблем, звільнитись від моделей-кліше, перебудувати стандартні схеми.

Учасники в групах працювали над креативним вирішенням реальних бізнес-завдань, вчилися шукати приховані резерви і неочевидні рішення в будь-якій сфері бізнесу, проводити мозкові штурми з максимальною результативністю і в той же час намагалися не “зненавидіти” один одного під час такої інтенсивної взаємодії.

Змінюйтеся та змінюйте – тільки так можна втриматися на течії сучасного життя і це єдиний ефективний шлях. Чекаємо на вас на наших наступних Мозкоштурмах!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: