fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мости, музеї та розваги: SkyUp починає продаж квитків до Гамбурга

30/ 12/ 2020
  Більше напрямків – більше можливостей: із 29 травня 2021 р. SkyUp відкриває польотну програму Київ – Гамбург – Київ. Рейси до другого за чисельністю населення міста Німеччини заплановані двічі на тиждень – щовівторка та щосуботи. Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero. Гамбург – старовинне місто, що має статус несуверенного міста-держави. Тут найбільша кількість мостів у Європі, відомі клуби, бари та концертні майданчики, а також безліч музеїв і незабутня атмосфера портового міста, відкритого всьому світу. Польоти до Гамбурга – наступний крок поступового розширення мережі польотів до Німеччини на крилах SkyUp. Уже зараз на офіційному сайті авіакомпанії відкритий продаж квитків до Берліна, Дюссельдорфа та Штутгарта. Разом зі SkyUp завжди можна бути впевненими, що заплановані подорожі захищені: у разі неможливості виконання рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. До того ж, якщо змінились плани, то від квитків за тарифом Flex можна відмовитись майже без втрат. Пасажиру, який повертає такий квиток не пізніше, ніж за 12 годин до рейсу, будуть повернені кошти у розмірі вартості квитка за вирахуванням $50 (за курсом НБУ на день повернення). Нагадаємо, що зараз чудовий момент запланувати подорож на наступний рік – із 25 грудня 2020 р. до 7 січня 2021 р. (за виключенням 1 січня 2021 р.) триває акція від SkyUp, що дозволяє придбати квитки на літні напрямки зі знижкою 10%. Дізнавайтесь офіційні правила акції та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Більше напрямків – більше можливостей: із 29 травня 2021 р. SkyUp відкриває польотну програму Київ – Гамбург – Київ. Рейси до другого за чисельністю населення міста Німеччини заплановані двічі на тиждень – щовівторка та щосуботи.

Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero.

Гамбург – старовинне місто, що має статус несуверенного міста-держави. Тут найбільша кількість мостів у Європі, відомі клуби, бари та концертні майданчики, а також безліч музеїв і незабутня атмосфера портового міста, відкритого всьому світу.

Польоти до Гамбурга – наступний крок поступового розширення мережі польотів до Німеччини на крилах SkyUp. Уже зараз на офіційному сайті авіакомпанії відкритий продаж квитків до Берліна, Дюссельдорфа та Штутгарта.

Разом зі SkyUp завжди можна бути впевненими, що заплановані подорожі захищені: у разі неможливості виконання рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку.

До того ж, якщо змінились плани, то від квитків за тарифом Flex можна відмовитись майже без втрат. Пасажиру, який повертає такий квиток не пізніше, ніж за 12 годин до рейсу, будуть повернені кошти у розмірі вартості квитка за вирахуванням $50 (за курсом НБУ на день повернення).

Нагадаємо, що зараз чудовий момент запланувати подорож на наступний рік – із 25 грудня 2020 р. до 7 січня 2021 р. (за виключенням 1 січня 2021 р.) триває акція від SkyUp, що дозволяє придбати квитки на літні напрямки зі знижкою 10%. Дізнавайтесь офіційні правила акції та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: