fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

MORIS супроводжував процес спадкування 1 мільйона доларів, залишеного українсько-американською родиною Валерію Залужному як Головнокомандувачу Збройних Сил України, який було спрямовано на потреби української армії

31/ 01/ 2023
  За заповітом американця українського походження - Григорія Степанця, Валерія Залужного як Головнокомандувача Збройних Сил України було визначено спадкоємцем частини спадку у розмірі 1 мільйон доларів, який було спрямовано на потреби української армії. Команда MORIS супроводжувала всі юридичні питання ведення переговорів та успішно організувала процес спадкування, в результаті чого вся сума була перерахована на потреби ЗСУ. Результат цього проекту має надзвичайно важливе значення не лише для нашої команди, але й для всіх українців, оскільки кошти будуть спрямовані на найбільш необхідні речі/обладнання для наших військових. Марян Мартинюк, старший партнер MORIS: Коли до нас звернулися з даним питанням і описали весь кейс, ми одразу почали думати над практичною реалізацією всього процесу, оскільки заповіт був складений в Америці, а спадкування відбулось в Україні. Проте, всі сторони залучені до проекту розуміли важливість цього питання. В процесі комунікації з американськими юристами ми зрозуміли, що реалізація всієї процедури спадкування реальна в короткі строки. Тому ми активно працювали з командою Головнокомандувача ЗСУ, американськими колегами та іншими залученими сторонами, щоб в результаті успішно завершити цей проект. Це ще один неоціненний вклад в нашу Перемогу Головнокомандувача ЗСУ і ми дякуємо пану Валерію, що дав нам можливість бути причетними до цієї великої справи.

За заповітом американця українського походження – Григорія Степанця, Валерія Залужного як Головнокомандувача Збройних Сил України було визначено спадкоємцем частини спадку у розмірі 1 мільйон доларів, який було спрямовано на потреби української армії.

Команда MORIS супроводжувала всі юридичні питання ведення переговорів та успішно організувала процес спадкування, в результаті чого вся сума була перерахована на потреби ЗСУ.

Результат цього проекту має надзвичайно важливе значення не лише для нашої команди, але й для всіх українців, оскільки кошти будуть спрямовані на найбільш необхідні речі/обладнання для наших військових.

Мар’ян Мартинюк, старший партнер MORIS:

“Коли до нас звернулися з даним питанням і описали весь кейс, ми одразу почали думати над практичною реалізацією всього процесу, оскільки заповіт був складений в Америці, а спадкування відбулось в Україні. Проте, всі сторони залучені до проекту розуміли важливість цього питання. В процесі комунікації з американськими юристами ми зрозуміли, що реалізація всієї процедури спадкування реальна в короткі строки. Тому ми активно працювали з командою Головнокомандувача ЗСУ, американськими колегами та іншими залученими сторонами, щоб в результаті успішно завершити цей проект.”

Це ще один неоціненний вклад в нашу Перемогу Головнокомандувача ЗСУ і ми дякуємо пану Валерію, що дав нам можливість бути причетними до цієї великої справи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: