fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Море нас єднає: SkyUp відкриває внутрішні та міжнародні рейси з Одеси

26/ 02/ 2021
  Багато гуляти знаменитими одеськими вуличками, засмагати на пляжі і дихати солонуватим морським повітрям або відправитися на кілька днів за натхненням і атмосферою до колоритних Вірменії чи Грузії — вибирайте, що більше до душі. Влаштувати собі коротке перезавантаження з нашою новою одеською програмою, яка охоплює Харків, Львів, Запоріжжя, Єреван і Тбілісі, можна у кілька кліків. Квитки за всіма маршрутами можна придбати на skyup.aero починаючи з 25 лютого. Розклад рейсів і вартість квитків Одеса — Харків — Одеса: з 27 травня по вівторках, четвергах, п’ятницях і неділях. Одеса — Львів — Одеса: з 28 травня по понеділках, середах і п’ятницях. Одеса — Запоріжжя — Одеса: з 29 травня по середах і суботах. Одеса — Єреван — Одеса: з 28 квітня по середах, а з 29 травня ще й по суботах. Одеса — Тбілісі — Одеса: з 30 квітня о понеділках і п’ятницях. А ще з 26 лютого ми відновлюємо польотну програму за маршрутом Одеса — Стамбул. У березні літатимемо двічі на тиждень — по понеділках і п’ятницях. Далі — ще більше: з квітня — тричі на тиждень, а з травня — п’ять разів на тиждень. Нагадуємо, нещодавно SkyUp оновив структуру тарифів. Гнучкі Standard і Flex стали ще вигіднішими для пасажирів. З ними можна не тільки уникнути ризику втратити витрачені на квиток кошти у разі відміни рейсу або скасування своїх планів на поїздку, але й на вигідних умовах скористатися додатковими послугами авіакомпанії. Більше подробиць у новині.

Багато гуляти знаменитими одеськими вуличками, засмагати на пляжі і дихати солонуватим морським повітрям або відправитися на кілька днів за натхненням і атмосферою до колоритних Вірменії чи Грузії — вибирайте, що більше до душі. Влаштувати собі коротке перезавантаження з нашою новою одеською програмою, яка охоплює Харків, Львів, Запоріжжя, Єреван і Тбілісі, можна у кілька кліків.

Квитки за всіма маршрутами можна придбати на skyup.aero починаючи з 25 лютого.

Розклад рейсів і вартість квитків

  • Одеса — Харків — Одеса: з 27 травня по вівторках, четвергах, п’ятницях і неділях.
  • Одеса — Львів — Одеса: з 28 травня по понеділках, середах і п’ятницях.
  • Одеса — Запоріжжя — Одеса: з 29 травня по середах і суботах.
  • Одеса — Єреван — Одеса: з 28 квітня по середах, а з 29 травня ще й по суботах.
  • Одеса — Тбілісі — Одеса: з 30 квітня о понеділках і п’ятницях.

А ще з 26 лютого ми відновлюємо польотну програму за маршрутом Одеса — Стамбул. У березні літатимемо двічі на тиждень — по понеділках і п’ятницях. Далі — ще більше: з квітня — тричі на тиждень, а з травня — п’ять разів на тиждень.

Нагадуємо, нещодавно SkyUp оновив структуру тарифів. Гнучкі Standard і Flex стали ще вигіднішими для пасажирів. З ними можна не тільки уникнути ризику втратити витрачені на квиток кошти у разі відміни рейсу або скасування своїх планів на поїздку, але й на вигідних умовах скористатися додатковими послугами авіакомпанії. Більше подробиць у новині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: