fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mondelez International успішно завершує викуп акцій міноритарних акціонерів в ПрАТ «Монделіс Україна» за юридичної підтримки Василь Кісіль і Партнери

27/ 07/ 2018
  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» консультує щодо викупу акцій міноритарних акціонерів в порядку squeeze-out, в результаті чого 1975 акцій ПрАТ «Монделіс Україна» були зараховані на рахунок його контролюючого акціонера Kraft Foods Entity Holdings B.V. З метою підвищення ефективності управління Kraft Foods Entity Holdings B.V. прийняла рішення про примусовий викуп акцій міноритарних акціонерів (squeeze-out) в ПрАТ «Монделіс Україна». Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» надала повний юридичний супровід викупу акцій в порядку squeeze-out. Юристи розробили детальний план викупу, провели переговори з банком під час відкриття ескроу рахунку, підготували передбачені законом документи, включаючи публічну безвідкличну вимогу про викуп акцій тощо. Також юристи фірми консультували з питань взаємодії з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Центральним депозитарієм та іншими депозитарними установами, державним виконавцем та іншим залученими організаціями. Проект супроводжувала команда у складі партнера Олександра Бородкіна та юриста Таїсії Асадчих. ПрАТ «Монделіс Україна» входить до групи компаній Mondelez International – одного з найбільших в світі виробників шоколадної продукції, печива, цукерок, жувальної гумки. Kraft Foods Entity Holdings B.V. є дочірньою компанією Mondelez International. Українськими підприємствами групи також є Тростянецька кондитерська фабрика в Сумській області, виробничий підрозділ ПрАТ «Монделіс Україна» і дочірнє підприємство Чіпси Люкс в Київській області. Компанія виробляє та реалізує продукцію під торговими марками Корона, Milka, Барні, TUC, Belvita!, Люкс, Halls, Dirol та Picnic. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» консультує щодо викупу акцій міноритарних акціонерів в порядку squeeze-out, в результаті чого 1975 акцій ПрАТ «Монделіс Україна» були зараховані на рахунок його контролюючого акціонера Kraft Foods Entity Holdings B.V.

З метою підвищення ефективності управління Kraft Foods Entity Holdings B.V. прийняла рішення про примусовий викуп акцій міноритарних акціонерів (squeeze-out) в ПрАТ «Монделіс Україна».

Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» надала повний юридичний супровід викупу акцій в порядку squeeze-out. Юристи розробили детальний план викупу, провели переговори з банком під час відкриття ескроу рахунку, підготували передбачені законом документи, включаючи публічну безвідкличну вимогу про викуп акцій тощо. Також юристи фірми консультували з питань взаємодії з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Центральним депозитарієм та іншими депозитарними установами, державним виконавцем та іншим залученими організаціями.

Проект супроводжувала команда у складі партнера Олександра Бородкіна та юриста Таїсії Асадчих.

ПрАТ «Монделіс Україна» входить до групи компаній Mondelez International – одного з найбільших в світі виробників шоколадної продукції, печива, цукерок, жувальної гумки. Kraft Foods Entity Holdings B.V. є дочірньою компанією Mondelez International. Українськими підприємствами групи також є Тростянецька кондитерська фабрика в Сумській області, виробничий підрозділ ПрАТ «Монделіс Україна» і дочірнє підприємство Чіпси Люкс в Київській області. Компанія виробляє та реалізує продукцію під торговими марками Корона, Milka, Барні, TUC, Belvita!, Люкс, Halls, Dirol та Picnic.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: