fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” щиро вітає вас з прийдешнім Різдвом Христовим та Новим Роком!

25/ 12/ 2023
  Шановні пані та панове! В цей особливий період, коли наша країна продовжує героїчну війну за свою незалежність і свободу та постає перед новими труднощами та випробуваннями, важливо памятати про гуманність, солідарність і взаємопідтримку. Ми хочемо виразити нашу щиру вдячність за ваше сприяння благодійним ініціативам та за допомогу у боротьбі українського народу. Ваша  готовність допомагати стають особливо важливими в умовах гуманітарної катастрофи, коли багато українців потребують співчуття, людяності та різних ресурсів. Сплата податків, збереження робочих місць, примноження ВВП - це також, безумовно, внесок  бізнесу в нашу загальну Перемогу і ми вам вдячні за вашу гідну працю!  Новий рік - це завжди час для надії, і ми віримо, що обєднавши зусилля - можемо вплинути на поліпшення життя всіх тих, хто опинився у складних обставинах.  Нехай наступний рік принесе вам і вашим родинам здоровя, радості, безпеки і благополуччя! Бажаємо вам успіхів у всіх ваших добрих, щирих ініціативах та великої сили духу для їх втілення, а вашій компанії бажаємо - стабільності, розвитку та процвітання. З повагою, команда houp.org

Шановні пані та панове!

В цей особливий період, коли наша країна продовжує героїчну війну за свою незалежність і свободу та постає перед новими труднощами та випробуваннями, важливо пам’ятати про гуманність, солідарність і взаємопідтримку.

Ми хочемо виразити нашу щиру вдячність за ваше сприяння благодійним ініціативам та за допомогу у боротьбі українського народу. Ваша  готовність допомагати стають особливо важливими в умовах гуманітарної катастрофи, коли багато українців потребують співчуття, людяності та різних ресурсів. Сплата податків, збереження робочих місць, примноження ВВП – це також, безумовно, внесок  бізнесу в нашу загальну Перемогу і ми вам вдячні за вашу гідну працю! 

Новий рік – це завжди час для надії, і ми віримо, що обєднавши зусилля – можемо вплинути на поліпшення життя всіх тих, хто опинився у складних обставинах. 

Нехай наступний рік принесе вам і вашим родинам здоров’я, радості, безпеки і благополуччя! Бажаємо вам успіхів у всіх ваших добрих, щирих ініціативах та великої сили духу для їх втілення, а вашій компанії бажаємо – стабільності, розвитку та процвітання.

З повагою,

команда houp.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: