fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна презентація: Стратегія розвитку Дніпропетровської області на 2020 рік

17/ 12/ 2019
  За інформаційної підтримки ЕВА Дніпро відбулась презентація Стратегії Розвитку Дніпропетровщини на 2020 рік, яку презентував голова ОДА Олександр Бондаренко. Зустріч зібрала понад 600 гостей – керівників громад та міст області, громадських активістів, представників бізнесу.    Основні напрями та пріоритети роботи, які визначив очільник області:  Будівництво нового аеропорту. На злітно-посадкову смугу виділили 1,2 млрд грн держкоштів, термінал зводитиме приватний інвестор.  Інвестиції: планується залучення  до області 100 млн дол інвестицій. У цьому допоможуть Інвестиційна рада при Дніпропетровській ОДА та Міжнародний економічний форум DEF-2020.  В планах: запуск першого заводу в Павлоградському індустріальному парку та будівництво екопарку на більш ніж 100 га.  Екологія: Мета – знизити викиди на 15%!!  - знешкодження радіаційних відходів на колишньому виробництві ПХЗ;  - оновлення очисних споруд на підприємствах-забруднювачах;  - забезпечення виконання Стратегії екобезпеки.   Ремонт 150 км доріг – закладено 1,3 млрд грн в обл. бюджеті.   + залучення інвестиційних коштів  Продовжиться ремонт навчальних закладів.  Будівництво та реконструкцію водоводів.   Ремонт лікарень, спортивних об’єктів та парків.  Створення регіонального офісу євроінтеграції та залучення грантових коштів для малого та середнього бізнесу.   Продовження децентралізації. «Smart-область». Електронні сервіси стануть доступнішими. Наприклад, проєкт для купівлі квитків на всі види транспорту онлайн.  «Системний підхід до роботи – запорука успіху. Ми не будемо розпорошуватися, бо маємо чіткий план дій на найближчий рік, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Стратегія розвитку області на 2020-й комплексна та охоплює всі основні сфери життя регіону».  Також на заході був присутній Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов: «Раді, що нова команда Дніпропетровської ОДА підхопила наш основний курс і вже має добрі здобутки. З гарних починань – будівництво нового аеропорту. Це одне із завдань, виконання яких ми контролюємо разом з Президентом». 

За інформаційної підтримки ЕВА Дніпро відбулась презентація Стратегії Розвитку Дніпропетровщини на 2020 рік, яку презентував голова ОДА Олександр Бондаренко. Зустріч зібрала понад 600 гостей – керівників громад та міст області, громадських активістів, представників бізнесу.   

Основні напрями та пріоритети роботиякі визначив очільник області: 

  • Будівництво нового аеропорту. На злітно-посадкову смугу виділили 1,2 млрд грн держкоштів, термінал зводитиме приватний інвестор. 
  • Інвестиціїпланується залучення  до області 100 млн дол інвестицій. У цьому допоможуть Інвестиційна рада при Дніпропетровській ОДА та Міжнародний економічний форум DEF-2020.  В планах: запуск першого заводу в Павлоградському індустріальному парку та будівництво екопарку на більш ніж 100 га. 
  • Екологія: Мета – знизити викиди на 15%!! 

– знешкодження радіаційних відходів на колишньому виробництві ПХЗ; 

– оновлення очисних споруд на підприємствах-забруднювачах; 

– забезпечення виконання Стратегії екобезпеки 

  • Ремонт 150 км доріг – закладено 1,3 млрд грн в обл. бюджеті 

+ залучення інвестиційних коштів 

  • Продовжиться ремонт навчальних закладів. 
  • Будівництво та реконструкцію водоводів 
  • Ремонт лікареньспортивних об’єктів та парків. 
  • Створення регіонального офісу євроінтеграції та залучення грантових коштів для малого та середнього бізнесу 
  • Продовження децентралізації.
  • «Smart-область». Електронні сервіси стануть доступнішими. Наприклад, проєкт для купівлі квитків на всі види транспорту онлайн. 

«Системний підхід до роботи – запорука успіху. Ми не будемо розпорошуватися, бо маємо чіткий план дій на найближчий рік, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Стратегія розвитку області на 2020-й комплексна та охоплює всі основні сфери життя регіону». 

Також на заході був присутній Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов: «Радіщо нова команда Дніпропетровської ОДА підхопила наш основний курс і вже має добрі здобутки. З гарних починаньбудівництво нового аеропорту. Це одне із завданьвиконання яких ми контролюємо разом з Президентом». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: