fbpx

Міжнародна партнерська мережа Admitad отримала спеціальну номінацію – “Лідер it-рішень серед CPA-мереж”

31/ 01/ 2020
    29 січня 2020 року відбувся діловий захід Фінанси. Опора бізнесу від видання Топ-100. Рейтинги найбільших, на якому пройшла церемонія нагородження кращих фінансових директорів і гравців фінансового ринку України, а також інноваційних підприємств. В рамках рейтингу інноваційних компаній, міжнародна партнерська мережа Admitad отримала спеціальну номінацію - Лідер it-рішень серед CPA-мереж. Відмінною рисою Admitad є розробка власних it-рішень для зручності і комфорту роботи своїх партнерів. Завдяки розширенню для Google Chrome Admitad Extension прискорюється підключення до партнерської мережі, а пошук вигідних офферів і генерація партнерських посилань відбувається прямо в пошуковій видачі. Також не покидаючи сторінку товару можна переглянути статистику і зробити запит на виведення коштів. Також до власної розробки Admitad відноситься Telegram-бот, завдяки якому веб-майстри можуть створювати партнерські посилання для своєї аудиторії з будь-якого пристрою в один клік. Admitad висловлює подяку всім представникам експертного журі, партнерам і клієнтам, з якими вибудовує міцну плідну співпрацю. Довідково: Admitad - це глобальна екосистема, створена для обєднання рекламодавців і веб-майстрів і організації їх зручної і продуктивної роботи по всьому світу. З Admitad співпрацюють понад 1 700 рекламодавців, на сайти і мобільні додатки яких щодня залучають більше 5 000 000 цільових переходів більш 632 300 веб-майстрів. За 20 років свого існування, видання Топ-100. Рейтинги найбільших створило серію авторитетних рейтингів. Довіру ринку було заслужено завдяки методам оцінки - голосування читачів на сайті Delo.ua (30%) і оцінці експертного журі, куди входять представники компаній, що спеціалізуються на пошуку та оцінки керівників вищої ланки (70%).
01/

 

29 січня 2020 року відбувся діловий захід “Фінанси. Опора бізнесу” від видання “Топ-100. Рейтинги найбільших”, на якому пройшла церемонія нагородження кращих фінансових директорів і гравців фінансового ринку України, а також інноваційних підприємств.

В рамках рейтингу інноваційних компаній, міжнародна партнерська мережа Admitad отримала спеціальну номінацію – “Лідер it-рішень серед CPA-мереж”. Відмінною рисою Admitad є розробка власних it-рішень для зручності і комфорту роботи своїх партнерів.

Завдяки розширенню для Google Chrome Admitad Extension прискорюється підключення до партнерської мережі, а пошук вигідних офферів і генерація партнерських посилань відбувається прямо в пошуковій видачі. Також не покидаючи сторінку товару можна переглянути статистику і зробити запит на виведення коштів.

Також до власної розробки Admitad відноситься Telegram-бот, завдяки якому веб-майстри можуть створювати партнерські посилання для своєї аудиторії з будь-якого пристрою в один клік.

Admitad висловлює подяку всім представникам експертного журі, партнерам і клієнтам, з якими вибудовує міцну плідну співпрацю.

Довідково:

Admitad – це глобальна екосистема, створена для об’єднання рекламодавців і веб-майстрів і організації їх зручної і продуктивної роботи по всьому світу. З Admitad співпрацюють понад 1 700 рекламодавців, на сайти і мобільні додатки яких щодня залучають більше 5 000 000 цільових переходів більш 632 300 веб-майстрів.

За 20 років свого існування, видання “Топ-100. Рейтинги найбільших” створило серію авторитетних рейтингів. Довіру ринку було заслужено завдяки методам оцінки – голосування читачів на сайті Delo.ua (30%) і оцінці експертного журі, куди входять представники компаній, що спеціалізуються на пошуку та оцінки керівників вищої ланки (70%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: