fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мін’юст визнав незаконність дій по відношенню до компанії «Еконія»

10/ 08/ 2018
  9 серпня Мінюст розглянув кейс щодо ситуації рейдерського захоплення заводу виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія». Компанія є членом Європейської Бізнес Асоціації. Члени Комісії дійшли висновку про порушення державними реєстраторами вимог законодавства під час перереєстрації майнового комплексу «Еконії». «В Державний реєстр речових прав на нерухоме майно вже внесено відповідні зміни та повернуто об’єкт «Еконії», - йдеться в повідомленні Міністерства. Європейська Бізнес Асоціація дякує Міністерству юстиції України та профільній Комісії із розгляду скарг у сфері державної реєстрації за об’єктивний, оперативний, всебічний розгляд справи та якісну комунікацію. «Ми були переконані у своєчасних, співмірних та справедливих діях наших партнерів задля захисту законних прав та інтересів компанії», - наголосили в Асоціації. Нагадаємо, Європейська Бізнес Асоціація отримала звернення від компанії-члена – виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія» щодо ситуації рейдерського захоплення заводу. 30 липня Асоціація звернулась до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням максимально швидко та неупереджено розібратись в ситуації. Адже це явно не додає балів інвестиційній привабливості нашої країни.

9 серпня Мінюст розглянув кейс щодо ситуації рейдерського захоплення заводу виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія». Компанія є членом Європейської Бізнес Асоціації.

Члени Комісії дійшли висновку про порушення державними реєстраторами вимог законодавства під час перереєстрації майнового комплексу «Еконії». «В Державний реєстр речових прав на нерухоме майно вже внесено відповідні зміни та повернуто об’єкт «Еконії», – йдеться в повідомленні Міністерства.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Міністерству юстиції України та профільній Комісії із розгляду скарг у сфері державної реєстрації за об’єктивний, оперативний, всебічний розгляд справи та якісну комунікацію.

«Ми були переконані у своєчасних, співмірних та справедливих діях наших партнерів задля захисту законних прав та інтересів компанії», – наголосили в Асоціації.

Нагадаємо, Європейська Бізнес Асоціація отримала звернення від компанії-члена – виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія» щодо ситуації рейдерського захоплення заводу.

30 липня Асоціація звернулась до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням максимально швидко та неупереджено розібратись в ситуації. Адже це явно не додає балів інвестиційній привабливості нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: