fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

MHP SE оголосила про завершення емісії та розміщення єврооблігацій

10/ 04/ 2018
  Київ, Україна, 6 квітня 2018 року — Київський офіс Baker McKenzie консультував з питань українського права J.P. Morgan Securities plc, ING Bank N.V. та UBS Limited як лід-менеджерів випуску компанією MHP Lux S.A. облігацій сукупною номінальною вартістю 550 млн доларів США з доходністю 6,95% та погашенням у 2026 році. MHP Lux S.A. є компанією провідної української агропромислової групи МХП (Миронівський хлібопродукт). Група МХП використовуватиме кошти, залучені від розміщення Облігацій, для фінансування тендеру з викупу облігацій з доходністю 8,25% з погашенням у 2020 році, рефінансування короткострокового боргу, загальних корпоративних цілей та для фінансування розширення та диверсифікації напрямків діяльності групи МХП. Команду Baker McKenzie очолював Керуючий партнер Сергій Чорний, ключову роль у ній відігравали Партнер Вячеслав Якимчук та юристи Ганна Смирнова, Степанида Бадовська та Ольга Гаврилюк.   Коментуючи трансакцію, Керуючий партнер Сергій Чорний відзначив: «Провідні українські компанії, такі як МХП, викликають значний інтерес на міжнародних ринках капіталу навіть в умовах складного стану економіки України. Успіх цього випуску єврооблігацій свідчить про те, що значний український бізнес спроможний залучити зовнішнє фінансування на вигідних умовах, а продовження реформ в Україні відкриє можливості на міжнародних ринках капіталу для більш широкого спектру українських компаній. Для нас було великим задоволенням працювати з талановитою командою МХП, і ми бажаємо компанії та її керівництву успіхів в їхніх майбутніх проектах на міжнародних ринках.» Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Київ, Україна, 6 квітня 2018 року — Київський офіс Baker McKenzie консультував з питань українського права J.P. Morgan Securities plc, ING Bank N.V. та UBS Limited як лід-менеджерів випуску компанією MHP Lux S.A. облігацій сукупною номінальною вартістю 550 млн доларів США з доходністю 6,95% та погашенням у 2026 році.

MHP Lux S.A. є компанією провідної української агропромислової групи МХП (Миронівський хлібопродукт). Група МХП використовуватиме кошти, залучені від розміщення Облігацій, для фінансування тендеру з викупу облігацій з доходністю 8,25% з погашенням у 2020 році, рефінансування короткострокового боргу, загальних корпоративних цілей та для фінансування розширення та диверсифікації напрямків діяльності групи МХП.

Команду Baker McKenzie очолював Керуючий партнер Сергій Чорний, ключову роль у ній відігравали Партнер Вячеслав Якимчук та юристи Ганна СмирноваСтепанида Бадовська та Ольга Гаврилюк.
 
Коментуючи трансакцію, Керуючий партнер Сергій Чорний відзначив: «Провідні українські компанії, такі як МХП, викликають значний інтерес на міжнародних ринках капіталу навіть в умовах складного стану економіки України. Успіх цього випуску єврооблігацій свідчить про те, що значний український бізнес спроможний залучити зовнішнє фінансування на вигідних умовах, а продовження реформ в Україні відкриє можливості на міжнародних ринках капіталу для більш широкого спектру українських компаній. Для нас було великим задоволенням працювати з талановитою командою МХП, і ми бажаємо компанії та її керівництву успіхів в їхніх майбутніх проектах на міжнародних ринках.»


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: