fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа АЗС «БРСМ-Нафта» та експерти пакувальних рішень Univest об’єднали зусилля, щоб зробити подорожі ще зручнішими!

26/ 06/ 2024
  «БРСМ-Нафта», щоденно обслуговуючи сотні тисяч автовласників, робить ставку на якісні рішення. Саме тому мережа АЗС обирає стакани Univest: 👍🏻 Якість: наші стакани виготовляються з високоякісних матеріалів, що гарантує їх стійкість до деформації та протікання. ☕️ Зручність: стакани Univest зручно тримати в руці, вони не ковзають і не нагріваються, навіть якщо в них налито гарячий напій. 😎 Стиль: стакани з індивідуальним дизайном - це стильний аксесуар, який підкреслює бренд мережі та створює атмосферу затишку на АЗС «БРСМ-Нафта». БРСМ-Нафта - це наш надійний партнер, який завжди прагне до найкращого.

«БРСМ-Нафта», щоденно обслуговуючи сотні тисяч автовласників, робить ставку на якісні рішення. Саме тому мережа АЗС обирає стакани Univest:

👍🏻 Якість: наші стакани виготовляються з високоякісних матеріалів, що гарантує їх стійкість до деформації та протікання.

☕️ Зручність: стакани Univest зручно тримати в руці, вони не ковзають і не нагріваються, навіть якщо в них налито гарячий напій.

😎 Стиль: стакани з індивідуальним дизайном – це стильний аксесуар, який підкреслює бренд мережі та створює атмосферу затишку на АЗС «БРСМ-Нафта».

БРСМ-Нафта – це наш надійний партнер, який завжди прагне до найкращого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: